توسط ANI

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز چهارشنبه شنیدن درخواست ثبت شده توسط خواهر همایش ملی رهبر Omar عبدالله او را به چالش بازداشت تحت جامو و کشمیر امنیت عمومی عمل, 1978.

سه قاضی نیمکت دادگستری NV Ramana خواهد شنیدن درخواست ثبت شده توسط سارا عبدالله خلبان عمر خواهر و همسر راجستان معاون وزیر Sachin خلبان که گفت: منظور از بازداشت است آشکارا غیر قانونی و هیچ سوالی از او به عنوان یک “تهدید به حفظ نظم عمومی”.

گزارش کامل | عمر عبدالله عبدالله خواهر سارا خلبان حرکت دیوان عالی کشور در برابر بازداشت خود تحت PSA

سارا گفت که ورزش از قدرت توسط مقامات تحت CrPC به بازداشت افراد از جمله رهبران سیاسی شد “به وضوح مالا فیده” را به اطمینان حاصل شود که مخالفت با abrogation از ماده 370 قانون اساسی است “سکوت”.

این درخواست به دنبال quashing فوریه 5 دستور بازداشت عمر عبدالله تحت PSA و نیز به دنبال تولید خود را قبل از دادگاه.

“قصد اعمال قدرت بود به زندانی کردن و نه فقط او (عمر عبدالله) اما در کل رهبری کنفرانس ملی و همچنین رهبری از دیگر احزاب سیاسی بودند که به طور مشابه با برخورد از جمله فاروق عبدالله که در خدمت دولت و اتحادیه بیش از چندین سال… ایستاده بود توسط هند هر زمان که وضعیت خواستار شد” این درخواست اعلام کرد.

تقاضای اضافه شده که زمین برای بازداشت سفارش کاملا فاقد هر گونه مواد حقایق و یا فردی که در حال ضروری برای سفارش بازداشت.

در جامو و کشمیر دولت در فوریه 5 بود استناد دقیق PSA در برابر رئیس سابق وزیر Omar عبدالله و مردم حزب دموکرات (PDP) رهبر Mehbooba مفتی.

هر دو سابق جامو و کشمیر رئیس وزرای بازداشت شدند و پس از دولت لغو ماده 370 سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی