الیور شانس شکایت وینس مک ماهون پس از XFL تعطیل

سابق XFL کمیسر الیور شانس شکایت کرد وینس مک ماهون پس از لیگ برتر سقوط کرد.

با توجه به TMZ شانس شکایت کرد مک ماهون برای ختم غیر قانونی پس از لیگ تعطیل. سابق کمیسیون می گوید که اتهامات توجیه ختم که در این زمان ناشناخته نیست مشروع است. او را در آینده برای پول خود را و می تواند وجود داشته باشد بسیاری! با توجه به Konnor Fulk شانس معامله شد حداقل 20 میلیون دلار است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“الیور شانس خدمات به عنوان مامور و مدیر عامل شرکت از XFL پایان داده شد توسط یک نامه فرستاده شده به او را در آوریل. 9, 2020 که توضیح دلایل ختم” مک ماهون را وکیل مدافع پاسخ داد: با توجه به TMZ گزارش. “همانطور که به او طرح دعوی در دادگاه واصل اتهامات او خواهد بود مورد مناقشه و موقعیت آقای مک ماهون خواهد بود مندرج در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه.”

آن دیوانه چگونه وحشی از XFL وضعیت تبدیل شده است. دو ماه پیش از آن نگاه مانند XFL که قرار بود به یک موفقیت فوق العاده و اطراف برای مسافت های طولانی.

سپس coronavirus متوقف شود. مک ماهون به پایان رسید لیگ و کمیسر سابق است که در حال حاضر تحت پیگرد او. من که شانس بود پرداخت پول بزرگ اما من که اصلا انتظار آن را می شود به لحن $20 میلیون معامله.

او نمی آیند ارزان اما که یک پشته از پول نقد برای سابق XFL کمیسر.

واقعا وحشی چگونه سریع XFL آمد ریزد. این یک لعنت شرم چون من واقعا عاشق XFL در حالی که آن را در اطراف.

در حال حاضر ما احتمالا نمی توانید بهار فوتبال برای چندین سال. ما اگر شانس می توانید هر یک از پول خود را.

چه مطلق لعنت shame برای طرفداران فوتبال در سراسر امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de