یک اوکلاهما سلامت رسمی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن آینده خود تجمع از ترس است که آن را تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدیر تلسا را در بخش بهداشت و درمان بروس دارت گفت که امیدوار است رئیس جمهور خواهد شد در نظر گرفتن تغییر زمان او در ژوئن 20, کمپین جمع آوری به عنوان دولت در حال تجربه یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد پس از بازگشایی با توجه به آسوشیتد پرس.

“من فکر می کنم آن را یک افتخار برای تولسا به رئیس جمهور نشسته می خواهید به می آیند و بازدید از جامعه ما, اما نه در طول یک بیماری همه گیر” Dart گفت تولسا جهان است. “من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی.”

دارت را گفت: نگرانی اصلی فراگیر صورتی که در مقیاس بزرگ و همچنین بودن در داخل خانه.

“بنابراین اگر ما در حال رفتن به خارج ما نباید در فضاهای محصور و ما نباید تمدید تماس با افراد دیگر به دلیل این که خطر نهفته است,” او گفت: Tulsa World.

SUNRISE, FLORIDA - NOVEMBER 26: People listen as U.S. President Donald Trump speaks during a homecoming campaign rally at the BB&T Center on November 26, 2019 in Sunrise, Florida. President Trump continues to campaign for re-election in the 2020 presidential race. (Photo by Joe Raedle/Getty Images)

گوش دادن به مردم به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در بازگشت از کمپین تجمع در BB&T مرکز در نوامبر 26, 2019 در Sunrise, Florida (عکس از جو Raedle/گتی ایماژ).

اوکلاهما است که در مرحله نهایی آن از بازگشایی مجوز تجمعات هر اندازه تا زمانی که سازمان پایبند به سیاست های 6 فوت جدایی. اوکلاهما را مورد اعداد طبقه بندی شده بودند به عنوان “کم اما رو به افزایش” روز یکشنبه توسط آسوشیتد پرس.

متخصصان بهداشت عمومی در سراسر کشور شده اند و تمایلی به محکوم تجمع جمعی از معترضان را که گرفته اند به خیابان ها پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه ویروسی تصویری نشان داد.

نامه امضا شده توسط بیش از 1 ، 000 کارکنان مراقبت های بهداشتی حمایت از ادامه تظاهرات با وجود همه گیر با توجه به سی ان ان.

کسانی که در امضای نامه در حمایت از این فلوید تجمعات نیست همان به اشتراک گذاشتن شور و شوق برای “اعتراض به اقامت در خانه سفارشات.” (مرتبط: Progressive گروه گزارش با استفاده از داده های تلفن برای پیگیری ضد قفل تظاهرکنندگان اما به ظاهر نیست آهنگ جورج فلوید معترضان)

“با این حال, به سلامتی, طرفداران ما را محکوم نکنید این گردهمایی به عنوان مخاطره آمیز برای COVID-19 انتقال است. ما از آنها به عنوان حیاتی به ملی بهداشت عمومی و به تهدید سلامت به طور خاص از مردم در ایالات متحده” در این نامه عنوان خوانده شده با توجه به سی ان ان. “ما می توانیم نشان می دهد که پشتیبانی توسط تسهیل امن ترین اعتراض به شیوه بدون ایجاد اختلال از تظاهرکنندگان توانایی برای جمع آوری و تقاضا تغییر دهید. این را نباید با یک مجاز موضع در همه اجتماعات به خصوص اعتراض به اقامت-صفحه اصلی سفارشات.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو