اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt تست مثبت برای coronavirus

جمهوری خواه اوکلاهاما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خروجی اخبار تولسا جهان گزارش روز شنبه.

Stitt است اولین فرماندار به تست مثبت برای ویروس تولسا جهان گزارش شده و اوکلاهما شماره از COVID-19 مورد افزایش یافته است و در هفته های اخیر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

Stitt گفت که او بدون علامت و تشویق هر کسی احساس علائم برای تست به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با توجه به تولسا جهان است.

Stitt اعلام یک روز پس از او ریاست جلسه کمیسیون زمین ، در این جلسه متشکل از شش نفر از جمله فرماندار و دولت جمهوری تشکر. مارک مک براید با توجه به تولسا جهان است.

Stitt نمی پوشیدن ماسک در این جلسه تولسا جهان گزارش شده است.

مک براید را بلافاصله پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد که در مورد خواسته خود را در معرض دیروز.

با وجود تشخیص Stitt گفت: “نه فکر کردن در مورد یک ماسک حکم در روز چهارشنبه اشاره کرد که بیمارستان ها هنوز ظرفیت برای درمان بیماران با توجه به تولسا جهان است.

Stitt با حضور سرپوشیده رالی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا 20 ژوئن که در آن اکثریت شرکت کنندگان نمی پوشیدن ماسک با توجه به تولسا جهان است. (مرتبط: trump’s تولسا رالی با آمار پایین مشارکت در انتخابات رئیس جمهور و معاونت لغو قبل از رویداد آدرس)

پس از یادگیری از Stitt را متعاهد ویروس کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر با صدور بیانیه ای گفت که “افکار و دعاهای ما با فرماندار کوین Stitt و خانواده اش. رئیس جمهور خواسته او را امن و بازیابی سریع.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>