تولید نفت در زمین فدرال صدر 1 میلیارد بشکه کاهش تاثیر اوپک بر بازار

تولید نفت در سرزمین های فدرال صدر 1 میلیارد بشکه در سال 2019 به مناسبت 29 درصد افزایش از دولت اوباما گروه از مقامات کشور اعلام کرد.

پیشرفت های تکنولوژیکی در طول دهه گذشته در هيدروليكي کمک درایو افزایش, آیا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد خود را دموکراتیک سلف مقررات زیست محیطی. تولید شد تا 122 میلیون بشکه از 2018, آسوشیتد پرس گزارش داد.

“شما باید برای ایجاد یک محیط که در آن مردمی می خواهم به پیشنهاد در اجاره و سپس به توسعه آنها” اقدام به معاون وزیر کشور کیسی هاموند گفت: AP. “چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان تنظیم کننده است به مردم اطمینان ما در حال رفتن به محل کار از طریق فرایند عادلانه و در یک راه موثر.”

این fracking رونق آغاز شد که در سراسر سال 2009 سقوط قیمت گاز دادن خدمات عمومی کم هزینه سوخت جایگزین به عنوان مقررات اعمال شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما مجبور زغال سنگ گیاهان برای نصب تجهیزات گران قیمت و یا بازنشسته. Fracking و همراه با قوانین ارائه شده یکی-دو پانچ برای تولید زغال سنگ در حالی که بلند کردن ثروت های نفت و گاز تولید می کند.

از جمله پیشرفت های تکنولوژیکی بودند نه تنها عنصر درگیر در تولید را افزایش دهد. (مرتبط: بزرگ نفت هیولا دهه نشان می دهد که چرا کارشناسان انرژی بسیار خوب در ساخت پیش بینی)

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 10: U.S. President Donald Trump smiles as he walks towards Marine One on the South Lawn prior to his departure from the White House February 10, 2020 in Washington, DC. President Trump is traveling to Manchester, New Hampshire, for a campaign event. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لبخند می زند. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

“این نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از شکست چهار یا پنج دهه متفکر قوانین برای حفاظت از اراضی عمومی” مایک Penfold بازنشسته دولت مدیر در اداره مدیریت زمین گفت: AP. مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی یک محیط که در آن “الیگارشی” بهره گیری بیشتر از مالیات دهندگان Penfold پیشنهاد شده است.

افزایش می دهد آمریکا قابل توجهی ژئوپولیتیک استفاده بیش از سازمان کشورهای صادر کننده نفت, به گفته یک تحلیلگر.

مقدار مطلق از تولید که از سرزمین های فدرال می دهد که ایالات متحده به اندازه کافی بزرگ سهام در بین المللی بازار نفت برای جلوگیری از اوپک از برایند آن نفت خام جهان Sarp Ozkan, مدیر انرژی و تجزیه و تحلیل در صنعت اطلاعات شرکت Enverus گفت: AP.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر