قیمت نفت سقوط در ذخیره سازی ترس آسیا, سهام مخلوط

عکس: AFP

قیمت نفت سقوط به بیش از دو دهه پایین دوشنبه به عنوان معامله گران رشد نگران آن است که امکانات ذخیره سازی در حال رسیدن به محدودیت های خود را در حالی که سهام مخلوط شد با برخی حمایت ها در آینده از نشانه هایی که coronavirus ممکن است به اوج خود رسید و در اروپا و ایالات متحده است.

نفت خام ایالات متحده معیار وست تگزاس اینترمدیت به طور خلاصه فرو تقریبا 20 درصد به زیر 15 دلار — پایین ترین سطح خود از سال 1999 به عنوان ذخایر همچنان به ساخت با توجه به سقوط در تقاضا ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

به گفته تحلیلگران این ماه توافق بین تولید کنندگان برتر به بریده بریده خروجی 10 میلیون بشکه در روز بود و داشتن تاثیر کمی در بحران نفت به دلیل مستندات و محدودیت های مسافرتی که در حال نگه داشتن میلیاردها نفر از مردم در خانه.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آمار بود به خصوص سخت به عنوان اصلی آن ما امکانات ذخیره سازی در کوشینگ اوکلاهما پر شد ،

ANZ گفت: “قیمت نفت خام تحت فشار باقی ماند و به عنوان پیش بینی تقاضای ضعیف وزن در احساسات”.

“با وجود اوپک+ داد موافقت بی سابقه ای کاهش در خروجی فیزیکی بازار مماس با روغن” آن گفت: با اشاره به سازمان کشورهای صادر کننده نفت غیر اوپک همکاران.

و AxiCorp را استفان Innes افزود: “این یک کمپرسی در تمام هزینه های که هیچ کس می خواهد… تحویل نفت با کوشینگ تجهیزات ذخیره سازی پر کردن توسط دقیقه است.

“آن نشده گرفته شده برای بازار به رسمیت شناختن است که اوپک+ معامله خواهد شد در شکل فعلی آن را به اندازه کافی به تعادل بازار نفت است.”

معامله گران سهام در کمی بیشتر شناور خلق و خوی به عنوان دولت شروع به در نظر گرفتن چگونگی و زمانی که به سهولت مستندات که فلج اقتصاد جهانی است.

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس گزارش شده قطره در مرگ روزانه عوارض و کاهش میزان عفونت.

‘هیچ وقت به خود راضی’

“ما نقاط به ثمر رساند در برابر این بیماری همه گیر” گفت: نخست وزیر ادوارد فیلیپ در حالی که اصرار “ما در حال خروج از بحران بهداشت و درمان نشده است”.

در ضمن در آمریکا اندرو کومو فرماندار به شدت ضربه ایالت نیویورک گفت: این بیماری شد “در تبار” هر چند او هشدار داد که “هیچ وقت به از خود راضی”.

نصب شواهد نشان می دهد که مستندات و اجتماعی فاصله در حال کاهش گسترش ویروس. که شدت یافته برنامه ریزی در بسیاری از کشورها شروع به شل شدن محدودیت در حرکت و کاهش خرد کردن فشار بر اقتصاد ملی.

اضافه کردن به حس امید شد یک گزارش نشان می دهد تحقیقات امیدوار کننده در یک دارو برای درمان coronavirus.

هنگ کنگ و شانگهای و سئول شد هر یک 0.1 درصد در حالی که Wellington اضافه 0.4 درصد است.

اما توکیو رفت و به استراحت 0.9 درصد پایین تر در حالی که سیدنی و مانیل کاهش یک درصد هر کدام. وجود دارد همچنین ضرر و زیان در تایپه و سنگاپور و جاکارتا.

“دیگر سرمایه گذاران را به تامل آینده مسائل اقتصادی در حالی که آنها صبر کنید برای بیشتر کشورها به شیب رو به پایین از این بیماری همه گیر منحنی بیشتر دامنه وجود دارد ریسک دارایی های قیمت گذاری در شرایط سخت آینده” کریس Iggo از AXA مدیران سرمایه گذاری انگلستان گفت.

سرمایه گذاران در حال نگه داشتن چشم در واشنگتن که در آن کنگره و کاخ سفید در حال کار به سمت یک $450 میلیارد اقتصادی طرح امداد برای کسب و کار کوچک برای اضافه کردن به تریلیون ها در حال حاضر متعهد به حمایت از اقتصاد است.

بزرگ نام شرکت ها از جمله IBM, Netflix و کوکا کولا هستند که با توجه به ارائه گزارش های درآمدی شان را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im