‘سازمان همکاری های اسلامی در بیانیه ای نادرست و گمراه کننده’: هند انتقاد شدید جهانی اسلامی در بدن بیش از دهلی خشونت

توسط سازمان

دهلی نو: هند روز پنج شنبه آمار در سازمان همکاری های اسلامی (OIC) برای آن بیانیه ای در دهلی نو با خشونت گفت: نظرات شما در واقع نادرست و گمراه کننده است.

وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار نیز خواست بدن مانند سازمان همکاری های اسلامی به اظهارات غیر مسئولانه در این زمان حساس.

“این اظهارات که بیرون آمدن از سازمان همکاری های اسلامی هستند و در واقع نادرست آنها انتخابی آنها گمراه کننده است. وجود دارد و تلاش بر روی زمین برای بازگرداندن حالت عادی برای ایجاد اعتماد به نفس” کومار گفت.

“ما می خواهیم این بدن نه به افراط در اظهارات غیر مسئولانه در این زمان حساس,” او گفت:.

سازمان همکاری های اسلامی را محکوم کرده در دهلی نو و اتهام تبعیض علیه مسلمانان است. در بیانیه سازمان همکاری های اسلامی گفت: آن را “محکوم اخیر و نگران کننده خشونت علیه مسلمانان در هند منجر به کشته و زخمی شدن مردم بی گناه و آتش سوزی و خرابکاری از مساجد و مسلمان متعلق به خواص”.

تماس با خشونت “شنیع” سازمان گسترش تسلیت خود را به خانواده های قربانیان.

سازمان همکاری های اسلامی خواست مودی دولت را به “محرکین و عاملین ضد اسلام خشونت به عدالت و برای اطمینان از ایمنی و امنیت از همه شهروندان مسلمان و حفاظت از مکانهای مقدس در سراسر کشور”.

خشونت در شمال شرق دهلی فوران پس از درگیری بین مخالفان و ضد کا معترضان در روز یکشنبه.

علاوه بر این 34 تلفات بیش از 200 نفر دیگر مجروح شده اند در مرگبارترین خشونت در سرمایه های ملی در دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>