سازمان همکاری های اسلامی دیدار LoC; دریافت جلسه در هند نقض آتش بس

شش عضو هیئت سازمان همکاری های اسلامی برای بازدید Chakothi بخش — عکس: رسانه های اجتماعی

هیئتی از سازمان همکاری اسلامی (OIC) در بازدید از خط کنترل (LoC) در چهار شنبه, جایی که آنها در جریان بیش هندی آتش بس نقض شده است.

شش عضو هیئت تحت دبیر کل سازمان همکاری های اسلامی است فرستاده ویژه جامو و کشمیر یوسف آل Dobeay مجموعه ای خاموش برای LoC امروز, که در آن بازدید خواهد Chakothi بخش.

در جریان بازدید هیئت خواهد بود در مورد وضعیت جریان در LoC و نقض آتش بس.

روز سه شنبه نخست وزیر عمران خان تا به حال ستایش سازمان همکاری های اسلامی برای گسترش بی دریغ حمایت از مردم کشمیر تحت اشغال هند.

در این جلسه نخست وزیر مطلع آل Dobeay در مورد وضعیت در اشغال دره و گفت: مردم پاکستان و کشمیری نگاه نسبت به سازمان همکاری های اسلامی و امت مسلمان برای حل و فصل مناقشه کشمیر مطابق با قطعنامه های سازمان ملل متحد.

Al Dobeay گفت: این سازمان بسیار نگران بود در مورد وضعیت در کشمیر تحت اشغال.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز سه شنبه گفت: “سازمان همکاری های اسلامی به طور کامل پشتیبانی مسئله جامو و کشمیر. ما تاکید مجدد است که همه ما عضو در حال حمایت از این موضوع به طوری که آنها [کشمیری] می توانید حق تعیین سرنوشت.”

“پاکستان به جهان نشان داده است که آن را یک کشور صلح آمیز است و با استفاده از تاکتیک های دیپلماتیک در [اخیر] شرایط,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im