کريستينا ام جانسون رئيس جمهوری ايالت اوهايو می گويد روش های ايمنی به اندازه کافی خوب است که فوتبال بازی کند

کریستینا ام جانسون رئیس ایالت اوهایو معتقد است بازی فوتبال به اندازه کافی امن است.

بیگ ۱۰ فوتبال را به دلیل کروناویروس لغو کرد و جنگ داخلی بین رهبران کنفرانس و هر دیگری در هم شکسته است. زن در حال اجرا OSU معتقد است Buckeyes روش های به اندازه کافی خوب برای بازی فوتبال در پاییز. (مرتبط: دیوید Hookstead پادشاه واقعی در شمال است که آن را به فوتبال کالج می آید)

جانسون در مصاحبه روز چهارشنبه خود در رادیو WOSU موارد زیر را BuckeyeExtra.com:

من درک می کنم که چقدر دردناک و خسته کننده است که بازیکنان آنقدر تلاش کرده اند که در این مکان و این عملکرد باشند. اما من باید عقب برگردم و همچنین بگویم که ما باید ایمنی را اول قرار بدهیم. بنابراین هر دو ملاحظات (مهم هستند). البته ما می خواهیم در امان باشم و در دانشگاه ایالتی اوهایو ایمان و اعتماد به نفس کاملی دارم که برنامه ای ایجاد کرده ایم که بازیکنانمان را در امان نگه می دارد و به توانایی رقابت اجازه می دهد.

جنگ داخلی به خشم می آید و حالا رهبر OSU طرف آدم های خوب است. در این مرحله، شما فقط باید به طور هدفمند نادان باشید که نمی خواهید بزرگ 10 فوتبال اتفاق بیفتد.

من حتي از ايالت اوهايو هم خوشم نمياد و هنوز هم اينجا کاملا ازشون حمايت ميکنم اگر جانسون می گوید بازی کردن به اندازه کافی امن است، پس بگذارید مردان جوان بازی کنند.

حداقل، بزرگ 10 باید اجازه دهید مدارس که می خواهند به بازی یک شات در داشتن بازی. در عوض ترسو کوین و دیگر B1G چکش را رها کردند و تمام بازی ها را لغو کردند.

در آن زمان گنگ بود و با گذشت هر روز رقت انگیزتر می شود. وقتشه که بذاريم مردها جوان پد بذارن و رقابت کنن!

ميدوني کوين ترسو به طور سلطنتي گند زد وقتي که اون يه مرد ويسکانسين اين بيرون داره که از باک آيز دفاع ميکنه وقتي صحبت از نجات B1G بشه همه ما با هم توي اين مبارزه هستيم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر