اوهایو دادستان به اقامت در خانه متخلفان: ‘شما می توانید نشستن وجود دارد و خودت را بکش” در زندان

یک سینسینتی, اوهایو, دادستان گفت: متخلفان از دولت stay-در-خانه سفارش دستگیر خواهد شد و می تواند به “نشستن وجود دارد و کشتن” خود در زندان است.

جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine صادر نظم در ماه گذشته پس از آن در هفته گذشته تمدید آن تا زمانی که ممکن است 1. دستور ممنوعیت همه غیر ضروری سفر, تجمع بیش از 10 نفر و نیاز به تمام بازدید کنندگان برای دولت به قرنطینه خود را برای 14 روز.

COLUMBUS, OH – یکشنبه, مارس 15: Columbus ساکنان راه رفتن در امتداد یک ترک شمالی خیابان بالا در شمال منطقه در 15 مارس سال 2020 در کلمبوس, اوهایو. (عکس توسط Matthew هچر/گتی ایماژ)

در طول یک آخر هفته مصاحبه رادیویی Hamilton County دادستان جو مانع خواسته شده بود در مورد Rashaan دیویس دستگیر شد و روز شنبه به صورت زنده جریان یک گردهمایی بیش از 50 نفر در سینسیناتی ایستگاه گاز.

“شما در حال تلاش در ذهن من به عنوان دادستان به ارتکاب جدی آسیب فیزیکی به مردم است که felonious حمله” فرامرزی گفت, به گزارش واشنگتن آزما. “خیلی خوب نشستن لب به لب خود را در یک زندان. شما می توانید نشستن وجود دارد و خودت را بکش. من اهمیتی نمی دهند اما شما نمی خواهید برای کشتن بچه های من و شما نمی خواهید برای کشتن همسایه ها’ بچه ها. من با انجام این مزخرف بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.”

“به من گفت: رئیس به او اتهام با felonious, حمله,” او ادامه داد. “من اهمیتی نمی دهند. این است که برای متوقف کردن. من به شما گفتن حداقل در حال حاضر این مرد در حال رفتن به.” (مرتبط: “ما هرگز نباید اجازه دهید کسی که اجرا این کشور’: Tucker Carlson, می گوید دکتر Fauci مشاوره می تواند منجر به خودکشی ملی’)

تصدیق کرد که منظور این است که “خوشایند نیست برای هر کسی” از جمله خود دادستان گفت که او “به هیچ وجه صبر” برای افرادی که “جولان دادن” و “سرگرم کننده” سفارش.

اوهایو در حال حاضر دارای بیش از 4000 coronavirus موارد و 119 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de