اوهایو وزارت بهداشت مسائل متوقف و دست بردارد به کلینیک سقط جنین هجوم Coronavirus سفارش

اوهایو وزارت بهداشت (ODH) صادر شده و بس و دست برداشتن از دستور روز شنبه به کلیولند کلینیک سقط جنین است که به مبارزه طلبیده به منظور جلوگیری از انجام سقط جنین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

زودرس کارمند فیونا توماس تایید به the Daily Caller, اخبار بنیاد صبح روز دوشنبه که به درمانگاه نمی خواهد متوقف کردن انجام سقط جنین با وجود یک شنبه سفارش از ODH و جمعه نامه ای از دادستان کل دیو Yost الزامی است که تمام غیر ضروری و انتخابی اعمال جراحی از جمله سقط جنین بس به منظور حفظ تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای سلامت کارگران است.

پس از گزارش از the Daily Caller, اخبار بنیاد دبیر مطبوعاتی ملانی اماتو گفت: در یک جمعه شب در بیانیه ای به DCNF که ODH “ساخته شده است آگاه از اتهامات که برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به نظر می رسد به نقض نظم در انجام غیر انتخابی روش.”

“هنگامی که ODH آگاه ساخته شده است از اتهامات که امکانات پزشکی در حال انطباق با ODH سفارش ODH است درخواست اوهایو دادستانی کل به موضوع متوقف و دست بردارد سفارشات” اماتو گفت: DCNF. “این دستور را شروع کرده اند بیرون رفتن.”

“این در حال حاضر یک اجرای موضوع,” او اضافه شده است. (مربوط به: ‘کامل و مطلق BULL****’: سقط جنین هواداران خشمگین پس از اوهایو تعطیل ‘غیرضروری” سقط جنین ارائه دهندگان خدمات)

A imaging table inside the Reproductive Health Services of Planned Parenthood St. Louis Region, Missouri's sole abortion clinic, in St. Louis, Missouri, U.S. May 28, 2019. REUTERS/Lawrence Bryant

تصویربرداری جدول در داخل ارائه خدمات بهداشت باروری از Planned Parenthood منطقه سنت لوئیس میسوری تنها کلینیک سقط جنین در خیابان Louis, میزوری, ایالات متحده 28 مه 2019. رویترز/لارنس برایانت

زودرس, مدیر اجرایی, Chrisse فرانسه گفت: DCNF صبح روز دوشنبه که سازمان خود را ادامه خواهد داد به ارائه “طیف گسترده ای از سقط جنین مراقبت از خدمات به دلیل آن است که ضروری بهداشت و درمان.”

فرانسه افزود: “مطابق با سفارش از اوهایو, وزارت بهداشت, پزشکان ما خواهد ساخت فردی تعیین برای اطمینان از هر فرد به بهداشت و درمان آنها نیاز است و تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور دسترسی به لوازم مورد نیاز در این بیماری همه گیر.”

زودرس کاهش یافته است به نظر بعد از ظهر دوشنبه در چگونه درمانگاه می تواند در انطباق با ODH را به توقف همه غیر ضروری و انتخابی جراحی است که با استفاده از PPE اگر کلینیک همچنان به انجام سقط جنین.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>