هر سال در کاخ سفید تاریخی انجمن طرح یک زینت است که بزرگداشت میراث جمهور و طراحی برای سال 2020 تزئین افتخارات رئیس جمهور جان اف کندی.

پرده برداری روز دوشنبه در کاخ سفید تاریخی انجمن رسمی 2020 کاخ سفید کریسمس تزئین افتخارات JFK سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده است. (عکس: Melania آرزوهای هر کس کریسمس مبارک با انتشار رسمی WH کریسمس عکس)

تماشا کنید:

همانطور که در این کلیپ این سال را زینت افتخارات “حس خوش بینی” و “غرور و رو به جلو به دنبال جهت” است که کندی را به ریاست جمهوری. (مرتبط: Melania نشان می دهد روح کریسمس خود را در دریایی سپاه اسباب بازی برای کودکان رویداد [عکس])

“در مراسم تحلیف خود, آدرس کندی معروف گفت: نمی خوای که کشور خود را می تواند برای شما انجام بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید برای کشور خود و او واقعا نشان داد که تعهد یک بار او را در دفتر” لیندسی Chervinsky کاخ سفید تاریخی نماینده انجمن به اشتراک گذاشته شده بر روی فیلم.

“در سال 1961 برای اولین بار خانم ژاکلین کندی تاسیس کاخ سفید تاریخی انجمن برای حفظ جنبه تاریخی از کاخ سفید و به دست آوردن هنر و مبلمان است که به نمایندگی از آمریکا تجربه,” او اضافه شده است.

این سال را زینت ویژگی های پرتره از رئیس جمهور نقاشی توسط هارون Shikler. کندی دیده می شود با اسلحه خود را تا خورده و سر خود را پایین چون خانم کندی می خواست “یک متفکر متفکر” تصویر هر Chervinksy.

و در پشت زینت ویژگی های یک نقل قول از بانوی اول ژاکلین کندی با این مضمون که “کاخ سفید متعلق به مردم آمریکا است.”

تمام درآمد حاصل از زینت می رود به صندوق آموزش و پرورش و تاریخچه برنامه هایی که آموزش معلمان و دانش آموزان در مورد سابقه کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو