رسمی می گوید: 121 کشور خواسته اند کره جنوبی برای کمک به کروناویروس تست

121 کشور خواسته اند کره جنوبی برای رمان coronavirus تست کمک, یک مقام وزارت خارجه گفت: با توجه به رویترز.

این درخواست آمده به عنوان رمان coronavirus همچنان به تحت تاثیر قرار کشور در سراسر جهان است. کره جنوبی به نظر می رسد شده اند به ویژه موفقیت آمیز در مهار این ویروس شناخته شده است به کمک آهسته منحنی پس از یک بار داشتن دومین شیوع پس از چین است.

“ما در حال گرفتن بسیاری از درخواست از کشورهای مختلف به ما ساخته شده است تجربه از اوایل شیوع. تعدادی که در حال حاضر 121 کشور در حال افزایش است روز به روز” ناشناس گفت: با توجه به رویترز. (مرتبط: کره جنوبی ‘تصویب اوج خود Coronavirus شیوع و میزان مرگ و میر پایین است, سلامت, گزارش های رسمی)

A medical staff wearing protective clothing takes test samples for the COVID-19 coronavirus from a foreign passenger at a virus testing booth outside Incheon international airport, west of Seoul, on April 1, 2020. (JUNG YEON-JE/AFP via Getty Images)

(JUNG YEON-JE/خبرگزاری گتی ایماژ)

این کشور دارای یک نیروی کار صرفا به شکل از چگونه آن را می تواند کمک به کشورهای دیگر است. گزینه ها عبارتند از: صادرات کیت های آزمایش و یا ارائه کمک های انسان دوستانه, با توجه به رسمی. رسمی را گسترش نیست که خاص کشور باید به دنبال کمک.

برخی از کره جنوبی کیت تست تولید کنندگان انجام یک معامله برای تهیه متحده آمریکا و کشورهای دیگر از جمله ایتالیا, رویترز گزارش داد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است تا کره جنوبی را به دستگاه های پزشکی به ایالات متحده امیدوار کننده برای کمک به شرکت ها در این کشور را تصویب قانونی برای ایالات متحده.

رمان coronavirus آلوده حداقل 868,100 و حداقل 43,010 نفر در سراسر جهان که از شنبه, با توجه به رسمی شمارش. این ویروس به آمار حداقل 171 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>