‘ریل’: 10th بحث دموکراتیک است یک صدای ناهنجار و خشن از فریاد و هیچ تعدیل

هفت نامزد برای ملاقات 10 دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در کارولینای جنوبی سه شنبه شب اما داستان شب شد نامزدهای دائما صحبت کردن بیش از یک دیگر و مدیران مایل و یا قادر به مهار آنها را در.

تاجر تام Steyer ساخته شده از بازگشت به صحنه پس از شکست به واجد شرایط برای 9th بحث است. او پیوسته مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق ایندیانا شهردار پیت Buttigieg دموکرات ماساچوست و مینه سوتا سنسور. الیزابت وارن و ctq و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

مدیران برای بحث میزبانی شده توسط CBS اخبار کنگره و سیاه حزبی بودند نورا o’donnell, گیل پادشاه مارگارت برنان عمده و گرت بیل ویتاکر.

این اولین بار بود که پس از بحث ساندرز تمیز خانه در نوادا اولیه اوایل با وجود مخالفت انتقادی اتحادیه ارقام است. روز شنبه, کارولینای جنوبی خواهد بود دولت نهایی اولیه قبل از سوپر شنبه dolling 54 نمایندگان در مجموع. بایدن به شدت نیاز به پیروزی در رقابت باقی بماند اما با وجود اینکه انتظار می رود را به نفع خود در اوایل مبارزات انتخاباتی ساندرز’ افزایش پس آیووا و نیوهمپشایر تهدید کرده است که آنچه پس از اطمینان از پیروزی.

نامزدها مواجه نقد در 9 برای بحث بیش از حد تمرکز در رادیو فردا که رسید در پای صندوق های رای در ابتدا بود اما هنوز هم پشت Sanders.

این بحث را دنبال روند که بیشتر مبارز از قبل در این کمپین اما نامزدها غالبا صحبت کرد بیش از یک دیگر به نقطه ای که آن را دشوار است به دنبال آنچه که گفته شد.

پس از 9 بحث انتقاد ساندرز است تبدیل شدن به محبوب تر با مخالفان حفر گذشته خود را ستایش برای رژیمهای کمونیستی و دیکتاتورها و همچنین مشکل نوشته ها در مورد زنان است.

هدف قرار دادن برنی:

SANTA ANA, CA - FEBRUARY 21: Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders (I-VT) speaks during a news conference before holding a "Get Out the Early Vote" rally on February 21, 2020 in Santa Ana, California. Sanders is campaigning ahead of the 2020 California Democratic primary on March 3. California moved its Democratic primary from June to ahead of Super Tuesday to have greater political influence as an early primary state. (Photo by David McNew/Getty Images)

(عکس از دیوید McNew/گتی ایماژ)

O’donnell باز بحث با پرسش ساندرز در اقتصاد و در حالی که ذره ماند در ساندرز این موضوع به زودی رفت ریل.

بلومبرگ ساخته شده باز سالوو شاید تلاش برای عملکرد ضعیف در گذشته بحث است. بلومبرگ با اشاره به گزارش های اخیر که دولت روسیه بوده و دخالت آمریکا در امور به نفع

“تصور کنید که هزینه های نیمه اول سال 2020 تماشای برنی ساندرز در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت. “تصور کنید که انجام این کار برای کشور ما است.”

بایدن پیوست در بر شمع در هدف قرار دادن ساندرز در کنترل اسلحه و گفت او رای دادند و پنج بار در برابر بردی لایحه که نیاز به یک دوره انتظار برای خرید اسلحه.

“مترقی گرفتن چیزهایی که انجام می شود و این چیزی است که ما انجام دادیم” بایدن گفت: به جرم تشویق.

ساندرز پانچ, پشت, اما, قطع راحت به اطراف پرتاب وزن خود را به عنوان رهبر در این مسابقه است.

“من از شنیدن نام من مقدار زیادی ذکر شده امشب. من تعجب می کنم که چرا” ساندرز گفت: در اشاره به خود منجر شود.

بایدن استدلال او هنوز رهبر در کارولینای جنوبی با 15 امتیاز و گفت او “کار می کرد مانند جهنم” برای کسب حمایت از جامعه است.

بعد از آن در بحث Buttigieg و بایدن پیوست تا برای حمله به ساندرز در تفنگ خود را کنترل ضبط. (مرتبط: American Bar Association گسترش ارتقاء کنترل اسلحه)

“این نیست پیر آرا رخ داده است که از مدت ها پیش” Buttigieg گفت: “این یک زمان بد و موقعیت است که برنی ساندرز نگه می دارد. ما در کارولینای جنوبی است. ما چگونه جاوا ارائه یک انقلاب اگر شما حتی نمی خواهد حمایت از یک حکومت را تغییر دهید؟”

ساندرز گیر به اسلحه خود را با این استدلال که او تا به حال پشتیبانی ممنوعیت سلاح های تهاجمی “از 30 سال پیش” و این که او بیشتر های اخیر در مخالفت با قانون کنترل اسلحه کمتر مرتبط است. ساندرز نیز بارها و بارها تبلیغ خود را “د-” امتیاز از انجمن ملی تفنگ.

مدیران نیز ناودان ساندرز برای ابراز حمایت از دیکتاتوری کمونیستی در چین و کوبا و جاهای دیگر.

ساندرز در دفاع از خود با محکوم کردن چین به عنوان یک دیکتاتوری اما سه برابر در دفاع از کوبا با این استدلال که اوباما تا به حال ساخته شده بسیاری از اظهارات و سیاست های خود بودند که نه رادیکال.

“توسط مدیکر برای همه, جهانی, بهداشت و درمان, برخی از نوع کمونیستی رادیکال دستور کار؟” (مرتبط: برنی ساندرز نمی خواهد نشان دهد چقدر او مدیکر-برای-تمام هزینه های برنامه)

Buttigieg سپس شروع به پریدن کرد و در این دو صحبت بیش از یک دیگر indecipherably برای نزدیک به یک دقیقه.

این است که نه نژاد پرست?

(دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ)

مدیران به زودی تبدیل مکالمه به سمت مسائل نژادی و خواستار بلومبرگ به دفاع از خود گذشته حمایت از توقف-و-frisk پلیس در شهر نیویورک است.

وقتی پرسیده شد که هر دو Buttigieg و Klobuchar به نام بلومبرگ است اجرای توقف-و-frisk شد نژادپرستانه

با وجود نژادی مجادلات در هر دو Klobuchar و Buttigieg را استخدام مدیران در سمت چپ این مسائل به تنهایی.

بعد از آن نامزدها جهانی استدلال کرد که مسکن بود عمیقا نژادپرستانه موضوع در ایالات متحده وارن باز گفتگو با بالا آوردن redlining–موضوع مردم محروم خدمات بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند–اما Steyer به زودی در زمان بیش با این ادعا او تنها نامزد در این مرحله که پشتیبانی غرامت.

Buttigieg مخالفت با این حال گفت: مبارزات انتخاباتی خود حمایت کرده یک شکل از پرداخت غرامت از آغاز رفتن به می گویند که طرح خود را در مسابقه مسائل مربوط به حفاظت از آمریکایی های سیاه و سفید از اتهام سرکوب رای دهندگان.

وارن در مقابل. بلومبرگ:

Senator Elizabeth Warren speaks as former New York City Mayor Michael Bloomberg listens during the ninth Democratic 2020 U.S. Presidential candidates debate at the Paris Theater in Las Vegas Nevada, U.S., Feb. 19, 2020. REUTERS/Mike Blake

وارن پس از تبدیل گفتگو به سوی بلومبرگ ، reigniting مسئله ای است که او را بزرگ ستایش در 9th بحث: تاریخچه خود را با زنان است.

مرجع داستان او از باردار شدن به عنوان یک معلم به نام بلومبرگ برای اتهامات که به او گفته یکی از کارکنان زن باردار خود را به “کشتن آن” در اشاره به نوزاد است.

بلومبرگ صراحت رد این اتهام گفت: “ما نمی تواند کشف کردن آنچه که [زن] بود صحبت کردن در مورد” قبل از عذرخواهی اگر به نحوی سخنان او شده بود و غلط.

او با اشاره به این که پس از 9 بحث او آنچه وارن خواسته و منتشر زنان از عدم افشای توافق نامه.

وارن فشرده اما با این استدلال که شهردار سابق نشده بود منتشر شد همه موافقتنامه. اما مانند بسیاری از دیگر مکالمات در طول شب استدلال از دست داده بود در squabbling به عنوان نامزدهای دیگر تلاش برای پیوستن به در.

Coronavirus:

(عکس توسط ساموئل کروم/گتی ایماژ)

بلومبرگ شد اولین نامزد را به کروناویروس که گسترش یافته از چین در سراسر جهان از اواخر سال 2019. بلومبرگ متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از defunding بحرانی بیماری-مدیریت برنامه های.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر هشدار داد در اوایل روز شنبه در حالی که این بیماری در حال حاضر در اینجا موجود شیوع بیماری در کشورهای دیگر هنوز هم می تواند انتقال به آمریکا گفت: آمریکایی ها ممکن است به صورت تغییرات خود را روز به روز زندگی مانند زمانی که دولت لغو مدرسه به طور خلاصه در سال 2009 برای اپیدمی آنفولانزای خوکی.

به نشست خبری آمد ساعت پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه آمریکایی ها برای آماده سازی به صورت بالقوه شیوع بیماری در جوامع خود.

مدیران پرسید که آیا نامزدها خواهد بستن مرزها برای جلوگیری از گسترش coronavirus. Klobuchar گریختم سوال تغییر–همراه با او همکار نامزدها–t0 حمله به رئیس جمهور تهمت برای کاهش بودجه برای پیشگیری از بیماری.

مراکز کنترل بیماری ها اعلام کرد که از دست دادن مهار نمی شد یک سوال از “اگر” ولی “در هنگام.”

سیاست خارجی:

 

مدیران در بازگشت از دومین شکست را به نوبه خود به سیاست خارجی سوال هر نامزد در مواضع خود در کشیدن نیروهای نظامی از خاورمیانه است.

هر یک از نامزدها انتقاد از جنگ در خاورمیانه اما هیچ کدام به نام یک کل-فروش برداشت.

این گفتگو به زودی تبدیل به سوی چین با مدیران اشاره به این که بلومبرگ گفته است که چین را رهبر خلق چین در یک دیکتاتور است. بلومبرگ در دفاع از خود با این استدلال که ایالات متحده نیاز به پرورش روابط با چین برای زنده ماندن.

بایدن در زمان او را به کار بر روی این موضوع اشاره کرد که او تنها فرد در این مرحله که در واقع ملاقات Xi. او به نام دیکتاتور در اردوگاه های کار اجباری برای اویغوری مسلمانان در سین کیانگ و گفت که هر گونه دفاع از بخشی از یک رژیم مانند کمونیست چین بود و غیرقابل دفاع. (مرتبط: همه چیز از دست رفته شما در 9 دموکراتیک بحث)

بعد از آن مدیران به ارمغان آورد تا این موضوع از اسرائیل درخواست نامزدها که آیا آنها معتقد بودند در راه حل دو دولت فلسطینی و اسرائیل و اینکه آیا آمریکا باید سفارت خود در بازگشت به تل آویو از اورشلیم.

هیچ کدام از نامزدها متعهد به حرکت سفارت اما همه حمایت از یک راه حل دو کشور. بلومبرگ ساخته شده یک اشتباه احمقانه, اما در این ادعا که جنگ بین یهودیان و فلسطین تنها رفت و برگشت کمتر از یک قرن.

شخصی و…سوال:

مدیران بسته کردن بحث با سوالات شخصی در مورد نامزدها درخواست آنها را به آنچه بزرگترين تصور غلط در مورد نامزدها بودند و آنچه را در زندگی شعار هستند.

Steyer توصیف رسم یک صلیب در دست خود را هر روز صبح به یادآوری خود را به انجام آنچه درست است.

Klobuchar گفت: بسیاری از رای دهندگان به نظر می رسید فکر می کنم او خسته کننده بود حتی اگر او نمی گفت زندگی اش شعار بود که سیاست است که در مورد بهبود زندگی مردم است.

بایدن بسته با خود به ثبت رساند فروتنی گفت شعار او این بود که “هیچ کس بهتر از من و من بهتر از هر کس دیگری است” و تصور غلط بود که مردم تمایل به فکر می کنم او تا به حال هیچ مو.

ساندرز استدلال کرد که اکثر رای دهندگان فکر خود را از سیاست های رادیکال بودند زمانی که او می گوید آنها نمی رادیکال در همه. شعار او بود از نلسون ماندلا: “همه چیز غیر ممکن است تا زمانی که آن اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>