Odisha گزارش 82 جدید Covid-19 مورد و یک مورد مرگ, دولت, شمارش 978

توسط اکسپرس سرویس خبری

BHUBANESWAR: Odisha ثبت 82 بیشتر Covid-19 موارد مثبت و یک مرگ در 24 ساعت گذشته با در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده به 978 و مرگ و میر به پنج.

جدید موارد گزارش شده از Jajpur, Bhadrak, Kendrapara, خوردا, Cuttack پوری Jagatsinghpur, بلسر, انگول, سمبلپور و Nayagarh مناطق.

بیشترین موارد (31) تشخیص داده شده اند در Jajpur پس از 21 در Bhadrak هشت در Kendrapara, چهار هر در خوردا, Cuttack و پوری سه در Jagatsinghpur دو هر در بلسر, انگول و سمبلپور علاوه بر یک در Nayagarh.

به غیر از دو مورد در Bhubaneswar در خوردا و یکی در Cuttack تمام موارد دیگر از مراکز قرنطینه.

از 31 تحت تاثیر قرار مردم در Jajpur, 30 بازگشته از غرب بنگال و یکی از Telangana. به عنوان بسیاری از 12 نفر از 21 تازه موارد شناسایی شده در Bhadrak هستند بنگال عودت و شش از گجرات دو از تامیل نادو و یکی از آندرا پرادش است.

در Kendrapara, سه هستند از تامیل نادو هر دو از غرب بنگال و ماهاراشترا و کارناتاکا. هر دو مورد از سمبلپور و انگول در حال بازگشت از بنگال و سورات بود.

در حالی که این مورد مثبت در Nayagarh وارداتی از سورت از سه مورد در کاتک یکی در هر حال بازگشت از ماهاراشترا, Telangana و تامیل نادو.

75 سال از کاتک مبتلا به بیماریهای شدید و مزمن بیماری ریوی بستری شد AIIMS-Bhubaneswar. او در حالی که تحت درمان است. او داشت به مثبت برای Covid-19 پس از مرگ است.

با 4536 آزمون در روز دوشنبه Odisha عبور یک لاخ mark در تست نمونه. تا کنون 1,00,302 نمونه های آزمایش شده در دولت است. بالاترین نمونه های آزمایش در خوردا منطقه به دنبال Jajpur, بلسر, Ganjam و Bhadrak. نزدیک به نیمی از کل نمونه های مورد آزمایش در پنج ولسوالی.

در ضمن 30 بیشتر Covid-19 بیماران 20 از Ganjam, پنج از Kendrapara, دو هر از بلسر و Bhadrak و یکی از Nayagarh بهبود در دولت است. با این تعداد افراد درمان و موارد فعال می ایستد در 306 و 666 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net