دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و دموکرات ماساچوست در کنگره Ayanna Pressley گفت: آنها خواهد بود پرش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

Ocasio-کورتز و Pressley هر دو فرستاده توییتهایی گفت: آنها نمی خواهند حضور تهمت آدرس به کنگره برای تعدادی از دلایل. Ocasio-کورتز در توئیتر خود نوشت: “من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

“مستاجر کاخ سفید دائما استوکس ترس در افراد در, رنگ, زنان, بهداشت و درمان ارائه دهندگان تجاوز+ جوامع خانواده های کم درآمد و بسیاری از بیشتر. او نمی تجسم اصول مسئولیت فضل و نه صداقت است که لازم است رئیس جمهور ایالات متحده” Pressley در بیانیه ای گفت. (مرتبط: چهارمین عضو ‘تیم ملی’ معافیت از دیگر سه تایید وارن)

“دولت از اتحادیه صدمه زدن به دلیل ساکن کاخ سفید که به طور مداوم نشان می دهد تحقیر برای مردم آمریکا تحقیر برای کنگره و تحقیر برای ما قانون اساسی – قوی-پشتیبانی شم استیضاح محاکمه در سنا است. این ریاست جمهوری قانونی نیست” Pressley ادامه داد.

شش دیگر دموکرات که برنامه ریزی در پرش مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به کنگره از جمله تگزاس در کنگره Al Green, تنسی, Rep. استیو کوهن, کالیفرنیا, Rep. ماکسین واترز, اورگان, Rep. ارل Blumenauer گرجستان Rep. هنک جانسون و فلوریدا در کنگره Frederica ویلسون. (مرتبط: Pelosi دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به SOTU آدرس روز پس از Impeaching او)

Ocasio-کورتز آمد در مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 خارجه اتحادیه برای کف برای اکثر سخنرانی خود.

مجلس نمایندگان رسما رای دادند Jan. 15 به ارسال مقالات از استیضاح در برابر تهمت به سنا و تصویب مجلس استیضاح مدیران. سنا تنظیم شده است به رای acquiting مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت