لنگر Chris Cuomo انباشته ستایش دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در طول فرماندار آخرین ظاهر خود سی ان ان نشان می دهد.

“این غیر معمول بار نشان داده اند برخی از ویژگی های غیر معمول در مردم” Chris Cuomo گفت: شنبه شب. “من نخواهد بود قادر به نگه داشتن شما را در این کار نشان می دهد. این هرگز دیده می شود به عنوان نمایشگاه در چشم مردم است و ما هر دو که و این خوب است.”

Chris Cuomo اضافه شده که برادران پدر سابق دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. ماریو کومو خواهد بود افتخار از کار اندرو را پیشرو دولت در طول coronavirus بیماری همه گیر. (مرتبط: Cuomo برادران شوخی در اطراف نیویورک خانه سالمندان مرگ و میر شمع)

“همه چیز را که او تا به حال گفت: اهمیت به او در مورد خدمات عمومی همان چیزی است که شما نشان حق در اینجا و در حال حاضر در طول این دوره زمانی که دولت خود را بیشتر مورد نیاز است” Chris Cuomo گفت. “من wowed از آنچه شما انجام داد و از همه مهمتر من wowed توسط چگونه شما آن را انجام داد. این بسیار سخت بود. من می دانم آن را بیش نیست. اما بدیهی است که من شما را دوست دارم به عنوان یک برادر. بدیهی است که من هرگز هدف باشد. بدیهی است که من فکر می کنم شما بهترین سیاستمدار در کشور است. اما من امیدوارم که شما احساس خوبی در مورد آنچه که شما برای خود مردم است.”

اندرو کومو بارها ظاهر برادر خود را در سی ان ان نشان می دهد در طول بیماری همه گیر.

فرماندار سیاست ها به سمت خانه های پرستاری در بیماری همه گیر در آمده اند تحت بررسی پس از آن گزارش شد که نیویورک فرستاده می شود هزاران نفر از coronavirus بیماران به خانه سالمندان. اندرو کومو در نهایت معکوس منظور نیاز به خانه های سالمندان به اعتراف coronavirus بیماران. (مرتبط: اندرو کومو ضربات خاموش خانه سالمندان COVID بحران به عنوان یک “شی براق’ برای مخالفان سیاسی)

فرماندار مقصر دولت فدرال دوشنبه پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر در دولت در طول یک ظاهر در MSNBC.

“بله ما تا به حال بیشتر مردم مرگ در خانه سالمندان بیش از هر جای دیگری – از آنجا که ما تا به حال بیشتر مردم می میرند. از آنجا که دولت فدرال از دست رفته قایق و هرگز به ما گفت که این ویروس بود که از اروپا و نه از چین” اندرو کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de