اوباما ادعا می کند “بدون سابقه” در فلین اخراج — وجود دارد و خود AG اریک هولدر از آن استفاده

رئیس جمهور سابق باراک اوباما نگران است که هیچ سابقه به رد پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین — اما خود دادستان کل اریک هولدر اعمال آن در سال 2009.

استیضاح شاهد و دانشگاه جورج واشنگتن قانون اساسی پروفسور جاناتان Turley با اشاره به قطع در یک سری از توییت شنبه آغاز شده توسط ذکر است که اوباما تا به حال تحریف اتهامات علیه فلین. (مرتبط: منحصر به فرد: ‘آنها آن را به من اول’ — میله Blagojevich می دانستم که دقیقا همان چیزی است که اف بی آی را به فلین)

فلین نمی شد در واقع متهم به “دروغ” به عنوان Turley اشاره کرد اما با دروغ گفتن به اف بی آی است. و به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک نشان می دهد که این هزینه تنها در مورد به عنوان نتیجه یک تله گذاشته شده توسط اف بی آی به منظور به دست آوردن اهرم بیش فلین.

اما حتی پس از این سابقه را تکذیب کرد اوباما وجود ندارد. Turley توضیح داد که استفاده از آن در یک ستون نوشته شده خود را در صفحه روز شنبه.

کافی وجود دارد سابقه برای این حرکت حتی اگر به من اشاره کرد در ستون خواستار این اقدام از جمله اخراج نادر است. وجود قانون خاصی برای این منظور ایجاد شده. فدرال قانون آیین دادرسی کیفری 48(یک) متحده دولت ممکن است رد کیفرخواست اطلاعات یا شکایت “با ترک از دادگاه است.” چنین اخراج مرتبط با سایر قوانین الزامی چنین اقدامی زمانی که مدارک و شواهد از دادستانی سوء رفتار و یا پرسش های اساسی در مورد زمینه مورد از نظر دادستان است.

چه چیزی باعث اوباما انکار از این سابقه خیلی کنجکاو است این واقعیت است که خود سابق دادستان کل اریک هولدر با استفاده از آن از 11 سال پیش با استناد به دادستانی سوء رفتار و عدم ارائه exculpatory شواهد در این مورد در برابر جمهوریخواه سابق ایالت آلاسکا تد استیونس. استیونس ” اعتقاد بود و در نهایت اخراج در آوریل 2009 توسط قاضی مورچه سالیوان — همان قاضی که ریاست آن بر فلین است.

دارنده منتشر شد بیانیه ای در استیونس ” مورد قبل از سالیوان تصمیم گیری:

پس از بررسی دقیق من به این نتیجه رسیده اند که اطلاعات خاصی باید ارائه شده به دفاع برای استفاده در دادگاه.

در این نتیجه گیری و در نظر گرفتن کلیت شرایط از این مورد خاص من تعیین کرده اند که آن را به نفع عدالت به اخراج کیفرخواست و در ادامه با یک محاکمه جدید.

یک هفته بعد سالیوان اخراج مورد — اما نه بدون پانسمان دادستان درگیر است. “در حدود 25 سال بر روی نیمکت من هرگز دیده می شود هر چیزی نزدیک شدن به نادرست و سوء رفتار من را دیده اند در این مورد,” او گفت:.

سالیوان آن را در زمان یک گام بیشتر حاکم است که اشتباه شد بیش از حد متعدد و بیش از حد فاحش برای تحقیقات داخلی در DOJ به کفایت. یک وکیل منصوب شد به بررسی این مورد و تعیین اینکه آیا هر یک از دادستان درگیر برگزار می شود باید در جنایی تحقیر.

سالیوان هنوز اظهار نظر دادستان کل ویلیام بار تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de