O. J. Simpson به نظر می رسد نشان می دهد که سیاست باید از ورزش

O. J. Simpson به نظر نمی رسد او یکی از طرفداران بزرگ از سیاست درگیر شدن با ورزش.

همانطور که همه ما دیده می شود در طول چند ماه گذشته سیاست را جاروب در سراسر چشم انداز ورزش و به نظر نمی رسد به توقف در هر زمان به زودی. در واقع ما به احتمال زیاد رفتن به ادامه مطلب مراجعه کنید زانو را در طول فصل NFL تر از همیشه قبل از. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

افسانه ای در حال اجرا به نظر نمی رسد مانند یک فن عظیمی از این توسعه است. در روز شنبه تصویری از او در مورد چگونه به استفاده می شود زمانی که سیاست های, هرگز, وارد, عرصه, چگونه بازی های المپیک به ما یادآوری است که مردم می توانند در امتداد خارج از سیاست و خیلی بیشتر. من فکر می کنم آن را بسیار امن می گویند او می خواهد سیاست به اقامت در خارج از ورزش است.

سازمان دیده بان خود را کامل نظرات زیر.

گفت: من قبل از این, و من قصد دارم به دوباره آن را می گویند. شما می دانید که شما زندگی می کنند در یک زمان هنگامی که O. J. Simpson است منطقی ترین صدا در توییتر.

بدون توجه به آنچه موضوع این است که او همیشه به نظر می رسد به ساقه راست پایین وسط. او آن را با کروناویروس, NFL, کالج, ورزشی و در حال حاضر با سیاست در ورزش است.

او همچنین 100 ٪ درست است. هیچ کس واقعا علاقه مند در گرفتن سخنرانی در مورد سیاست در حالی که در ورزشگاه با دوستان و خانواده.

آنها می خواهند به چند آبجو لذت بردن از تجربه خیس کردن در جو و حرکت رو به جلو با زندگی است.

شخصا, من نفرت این سیاسی شدن ورزش است. من فکر می کنم آن را احمقانه و غیر ضروری است. مهمتر از آن دور گرفتن تمرکز از آنچه مهم است که در رقابت است.

من نمی توانم باور O. J. Simpson همه مردم است که به منظور بالا بردن نقطه در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de