NYT دفاع مگی Haberman پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او را یک سوم نرخ خبرنگار’

نیویورک تایمز در دفاع از خبرنگار مگی Haberman جمعه شب پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او یک “نرخ سوم گزارشگر.”

Haberman توییتی بخشی از نقل قول از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه که نشان داد رئیس جمهور گفت که او می خواست فرمانداران انتقاد از دولت او در پاسخ به این رمان کروناویروس “باید سپاسگزار.” گرگ, قیمت, رسانه های اجتماعی وابسته به the Daily Caller, در پاسخ با مغلوب ساختن پیشی جستن را کامل نقل قول که Haberman حال برش های کوتاه.

“مگی Haberman قابل اعتماد روزنامه نگار که گزارش های ایستاده آزمون زمان” نیویورک تایمز گفت: در پاسخ به تهمت را پرینت تماس Haberman “سوم رای دادن.”

نیویورک تایمز همچنین افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام Haberman “یکی از قدرتمند ترین و محترم سیاسی و خبرنگاران در کشور” چند روز قبل.

“”من می خواهم آنها را سپاسگزار’ رئیس جمهور می گوید: از فرمانداران که در حال انتقاد از دولت فدرال پاسخ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به Haberman را صدای جیر جیر شب جمعه است. Haberman را صدای جیر جیر از سمت چپ متن در مورد تهمت ، (مرتبط: مگی Haberman آنا ناوارو و شان پادشاه در میان یک لیست گسترده ای از روزنامه نگاران فعال نام در کاوینگتن طرح دعوی در دادگاه)

“من می خواهم آنها را سپاسگزار باشد. ما انجام یک کار بزرگ است. و من صحبت کردن در مورد من. من صحبت کردن در مورد مایک پنس وظیفه نیروی من صحبت کردن در مورد FEMA ارتش سپاه مهندسین” مغلوب ساختن پیشی جستن را نقل قول می خواند.

Haberman همچنین در پاسخ به تهمت نظرات در مورد او در یک صدای جیر جیر صبح روز شنبه. او گفت که برگ برنده خود می دانستند و با نقل قول از روز جمعه “سیاسی خطا” و او را متهم کرد تلاش “به خبرنگاران گفت نه استفاده از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>