NYT اجازه می دهد تا به تهران فشار Coronavirus تبلیغات

نیویورک تایمز منتشر شده op-ed از چین سفیر آمریکا اجازه می دهد او را به فشار تبلیغاتی در مورد رمان coronavirus در این فرآیند است.

چین سفیر آمریکا Cui Tiankai را op-ed خواست امریکا و چین به “همکاری در برابر coronavirus.” در بخشی از مقاله خود Cui ادعا کرد که “چین ارائه شده است به روز رسانی در مورد این بیماری در صورت مسئول است.”

“چین ارائه شده است به روز رسانی در مورد این بیماری به شیوه ای مسئول از جمله راه اندازی آنلاین Covid-19 مرکز دانش است که در دسترس همه کشورها” با توجه به Cui که آیا شامل گزارش های متعدد پشتیبان گیری این باور است که چین همواره سعی در پنهان کردن اطلاعات در مورد ویروس.

گزارش ها نشان می دهد که چین در تلاش برای پنهان کردن این ویروس زمانی که آن را برای اولین بار سرچشمه در ووهان چین. یک مطالعه منتشر شده در مارس 11 از دانشگاه ساوتهمپتون یافت که جهان می تواند اجتناب شود جهانی همه گیر بود چین عمل سه هفته قبل از آن زمانی که آنها برای اولین بار آموخته شده از یک رمان coronavirus.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی نیز بنا به گزارش ها تایید کرد که چین دروغ در مورد آن coronavirus مرگ و مورد اعداد. این تماس Cui ادعا می کنند که این کشور “ارائه به روز رسانی در مورد این بیماری به شیوه ای مسئولانه” به سوال.

همچنین گمراه کننده بود سفیر بیانیه آمده است که چین “ارسال تست کیت محافظ و ماسک و تجهیزات پزشکی به تاخت و تاز کردن بیمارستان ها در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر.” (مرتبط: دولت چین در نهایت اذعان Underreporting Coronavirus موارد)

تجهیزات پزشکی توزیع شده توسط چین تا حد زیادی این گزارش معلوم شد که معیوب با توجه به گزارش از رسانه ها در سراسر جهان است. این شامل نمی شد در Ciu تبلیغات op-ed. حدود 600,000 ماسک های فرستاده شده از چین به هلند بودند معیوب و حدود 80 درصد از تست کیت دستور اسپانیا و جمهوری چک بودند معیوب و همچنین با توجه به گزارش.

Cui همچنین گفت: مردم به “به وضوح می گویند” نه ” به حماقت از فانینگ نژادپرستی و بیگانه ستیزی و به قربانی دیگر کشورها و نژادها است.”

این به نظر می رسد به یک ضربت در اشاره به این ویروس به عنوان آینده از این کشور و یا منطقه از مبدا. رسانه ها و صاحب نظران قبلا شتافت برای حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “ووهان ویروس” و “چینی Virus.”

رسانه های چینی در ابتدا به نام این ویروس “ووهان کروناویروس” است اما پس از اعلام نظر به ترکیه و خارج از خط. Cui یادآوری NYT را خوانندگان از این که او شتافت به فشار چینی تبلیغ در مورد ویروس. (مرتبط: رسانه ای و بلاغت در “ووهان ویروس’ پژواک چینی تبلیغاتی)

“چنین acrimony نه تنها تضعیف همکاری بین ملت ما بلکه افشانده شدن دانه از سوء ظن و رویارویی است که می تواند قرار داده و مردم ما و حتی جهان در خطر از این فراری ویروس و اقتصادی و عواقب آن باعث شده است,” Cui اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>