قدیمی, هانا جونز سرب نویسنده نیویورک تایمز “1619 پروژه” گرفتار واکنش یکشنبه برای گفتن مردم به “خواندن” یک تئوری توطئه در مورد استفاده از آتش بازی که یک حمله توسط دولت “در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.”

هانا جونز’ “1619 پروژه” نشان می دهد آمریکا “true موسس” بود که برای اولین بار بردگان وارد 1619 و “هدف reframe تاریخ این کشور است.” NYT نویسنده برنده جایزه پولیتزر در تفسیر برای او کار مربوط به “1619 پروژه” با وجود متعدد مورخان بالا بردن اعتراض به برخی از آن ادعا می کند.

“این به عنوان خوانده شده” هانا جونز توییتی یکشنبه در مورد تئوری توطئه نشان می دهد دولت در حال برنامه ریزی برای حمله به جوامع اقلیت. پست پیشنهاد کرد که متعدد آتش بازی رفتن در بروکلین بیش از دو هفته گذشته است که در واقع “بخشی از یک حمله هماهنگ در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع توسط نیروهای دولتی.”

این اتهام “حمله” در نظر گرفته شده است “به disorient و بی ثبات کردن #BlackLivesMatter جنبش” این ادعا نوشته شده توسط نویسنده رابرت جونز جونیور می خواند. هانا جونز به نظر می رسد به حذف او صدای جیر جیر و غیر فعال کردن توییتر او را دنبال میکند. او به نظر می رسد واکنشی به حساب او پس از مدت کوتاهی با توجه به گزارش.

توییتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد هانا جونز’ به طور خلاصه حساب غیر فعال. هانا جونز نیز پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller مورد حساب توییتر خود را.

نویسنده جسی Singal به نام هانا جونز’ جیر جیر “فوق العاده غیر مسئولانه در هر سطح.” Singal همچنین یک پیام است که او گفت: “از آشنایی در BK” هل دادن به عقب بر این ادعا است. (مرتبط: بالا مورخان اسلم NYT ‘1619 پروژه’ به عنوان آن ارتشاح عمومی درسی مدرسه)

“اگر NHJ فکر می کند وجود دارد اعتبار به این فوق العاده بعید است-ظاهری تئوری توطئه او هر حق یا گزارش آن را خودش و یا پیدا کردن یک بار همکار برای متقاعد کردن” او اضافه شده است. “اما برای عبور از این همراه به عنوان قابل اعتماد است که واقعا انجام بدی آسیب پذیر جوامع است.”

“@nhannahjones و @SonofBaldwin دروغگو هستند. و خانم هانا جونز قرار است به دانستن بهتر” وبلاگ نویس اشعیا L. Carter توییتی پس از اشاره کرد که او بازدیدکننده داشته است خود را در بروکلین است و “دیده می شود ساکنان روشنایی آتش بازی در وسط خیابان.” “آنچه در کل برو یک پولیتزر روزنامه نگار برنده انجام, پخش كردن, کارشناسی است که باید به حق ایران و هر اونس از اعتبار او است؟”

هانا جونز در پاسخ به یک پست انتقاد از او برای هل دادن تئوری توطئه و نوشت که او نه صحه گذاشتن بر این ادعا است.

“من فکر می کنم” او هنوز توییتی. “من تایید نمی, من می خواهم برای دیدن آنچه که مردم دیگر در مورد آن فکر می کنم. ببخشید اگر که باعث می شود من کمتر معتبر به شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net