نیویورک معترضان فرم بشر مانع شدن در مقابل شهرستان سالن

معترضان با تشکیل یک انسان مانع شدن در مقابل شهر نیویورک سالن شهرستان, ساختمان, سه شنبه شب پیش از شورای شهر رای در NYPD بودجه.

یک معترض گفت: مردم تشکیل مانع است که اگر آنها ترس از پلیس آنها نیاز به رفتن به صفحه اصلی. (مرتبط: تصویری منحصر به فرد: معترضان گسترش جنبش “اشغال شهر’ فرود به اختلافات و ایستاده با پلیس)

“اگر شما نشان می دهد نشانه ای از ترس او گفت:” در حالی که صدها نفر از مردم در میان جمعیت شعار کلمات خود را به عقب به او “و می ترسند … برو برو خانه.”

“ما در اینجا برای محافظت از هر کس” او ادامه داد: “و برای حفظ پلیس است.”

“من می خواهم قرار دادن پا بر روی, گاییدن, گردن مانند او به ما گفت:” با اشاره به یک افسر پلیس است. “من می خواهم قرار دادن پا بر روی پشت خود را مانند او انجام دهد ما. من می خواهم او را آویزان از یک درخت مانند او ما انجام می دهید.”

مرد دوباره به یاد مردم است که اگر آنها می ترسند آنها باید به خانه بروم.

معترضان بعد پرسید: برای بیشتر مردم به کمک به شکل انسان مانع شدن و اضافه کرد که آن را باید “مردم سفید برای اولین بار.”

این تظاهرات بخشی از “اشغال شهر هال” تظاهرات که در آن مردم در زمان بیش از یک بلوک از خیابان خارج از شهرستان در سالن به تقاضا است که شورای شهر نیویورک رای به ناز $1 میلیارد یا بیشتر از NYPD بودجه. شورای شهر تنظیم شده است به رای گیری شنبه شب.

معترضان با یکدیگر به عنوان آنها در تلاش برای گسترش اشغال منطقه صبح روز سه شنبه و خبرنگاران بودند مورد آزار و اذیت در حالی که در تلاش به فیلم در این منطقه است.

دو مجسمه جورج واشنگتن شد و مخدوش دوشنبه هنگامی که معترضان بنا به گزارش ها انداخت قرمز رنگ در آنها. این شهر بعد از شسته شدن رنگ قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de