‘پرستار’ فیل در پانا رزرو می رود کور او “grandkids’ در حال حاضر برای مراقبت از او

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: Vatsala شاید قدیمی ترین بازمانده فیل در جهان بود که به عنوان یک پرستار-ماما به فیل باردار برای سه دهه در پانا ببر رزرو در مادها پرادش در حال حاضر مبتلا به کوری غیر قابل برگشت. جالب این گله که او در زمان مراقبت از این است که در حال حاضر مراقبت از او گفت: ذخیره مقامات ادعا می کنند که او بین 90 تا 100 سال است.

“Vatsala نمی بینم با توجه به کوری ناشی از درمان آب مروارید و سیستم گوارش بیش از حد سقوط کرده است ما را مجبور به نگه داشتن او در sickbay,” PTR دامپزشک Dr Sanjiv گوپتا گفت. او افزود که گله ای از فیل جوان مراقبت از خود daadi’ (مادربزرگ) شامل Bapu به دنیا آمد و در سال 2017; Manya به دنیا آمد و در سال 2011; Prahlad (2012), Krishnakali (2013) و Poornima (2015). “آن را از طریق خود را لمس کنید که Vatsala شناسایی آنها است.”

مقامات گفت: زمانی که Vatsala شد trans-واقع از ہوشنگاباد در سال 1993 او وظیفه مدیریت از زايمان (فرایند زایمان) از ماده فیل به عنوان یک ماما و پرستار است. هنگامی که نوزادان دو سال Vatsala به آنها کمک کرد در شیر. “عمر به طور متوسط از فیل آسیایی است که 40-50 سال است. Vatsala آمد از کرالا در سال 1972 در سن 45. این نشان می دهد که او به خوبی می تواند بین 90 تا 100 سال” گوپتا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im