‘باطل’: قاضی لبنان اورگان Gov براون COVID-19 دستور اجرایی

یک قاضی اعطا دستور مقدماتی دوشنبه انجماد اورگان دولتی کیت براون coronavirus اجرایی سفارشات محدود کردن کلیسا خدمات و کسب و کار.

قهوه ای بیش از حد او زمانی که قدرت او محدود فعالیت بیش از 28 روز با فرماندار مجاز تحت قانون دولت بیکر شهرستان مدار قاضی دادگاه مت Shirtcliff گفت. قاضی حکم به طور موثر بلوک اجرای 10 سفارش قهوه داد و از اوایل ماه مارس زمانی که او برای اولین بار تحمیل stay-at-home سفارشات در شهروندان است.

Shirtcliff تصمیم پس از الهورن کلیسای باپتیست شهرستان بیکر واصل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن این مدت از فرماندار اختیارات قانونی. سالم وکیل ری Hacke از غیر انتفاعی عدالت اقیانوس آرام موسسه واصل طرح دعوی در دادگاه.

لایحه هاروی رئیس بیکر شهرستان هیئت کمیسیون واصل طرح دعوی در دادگاه به عنوان یک nonparty شرکت کنندگان گفتن خبرنگاران روز شنبه كه “تاکید شد که او [قهوه] تجاوز او نشیب.”

او در زمینه به عنوان یک فرد و نه یک دولت رسمی.

تصویر از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صحبت کردن در یک جلسه (screenshot/YouTube)

دو وکیل با Oregon Department of Justice درخواست Shirtcliff به هر دو موضوع ماندن و یا صبر کنید تا 48 ساعت قبل از ورود او تصمیم به ضبط این معنی که دستور نمی خواهد اثر را بلافاصله. Shirtcliff رد این درخواست گفت: او را وارد کنید تصمیم خود را حق دور.

قهوه ای اشاره کرد در یک بیانیه مطبوعاتی که روز شنبه او جذاب است قرآن که امر به کل دولت است. (مربوط به: ‘من تغییر روش اجرا کنم این دولت’: Whitmer حاضر به عذر خواهی برای Coronavirus محدودیت)

“این اطمینان را به ما می تواند همچنان به حفاظت از سلامت همه Oregonians — از جمله خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که زندگی در خانه های سالمندان و کارگران در بخش کشاورزی و مواد غذایی گیاهان پردازش و Oregonians با شرایط بهداشتی اساسی — در حالی که روند قانونی حرکت رو به جلو” دموکراتیک فرماندار گفت.

قهوه ای وکلای مارک آبرامز و کریستینا بیتی-والترز — استدلال کرد که فرماندار دستور کار برای محدود کردن گسترش coronavirus که در چین نشات گرفته قبل از رفتن جهانی شد و صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان است.

“موضوع این نیست که آیا آن کار می کند. این که آیا او بیش از حد محدودیت از قدرت” Hacke مقابله.

دیگر مقامات دولتی مشابه را تجربه کرده اند مقاومت مواجه.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مثلا انتقاد قرار گرفته بود پس از اجرای دقیق اقامت در خانه دستور منع شهروندان از بازدید از خانواده و دوستان خود و یا از برگزاری عمومی و خصوصی کرده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de