NSA استناد در برابر چهار نفر از 13 مردان بازداشت برای حمله به پزشکان در ایندور

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: امنیت ملی عمل می کنند (NSA) استناد شده است چهار برابر مردان است که رهبری باند محلی که مورد حمله این تیم از پزشکان و کارکنان بهداشتی در Taat پتی Bakhal محل ایندور در روز چهارشنبه.

چهار نخست متهم در برابر آنها ایندور منطقه دولت استناد NSA در حال Mohd مصطفی Mohd Gulrez, شعیب و مجید. تا کنون 13 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با حمله و همه آنها در حال حاضر قرار دارد در ایندور منطقه زندان است.

NSA بود استناد در برابر چهار مردان توسط دولت های منطقه در توصیه ایندور پلیس در روز پنج شنبه شب.

چهار نخست متهم هستند به احتمال زیاد منتقل شده به زندان مرکزی در برخی دیگر از منطقه است.

در ضمن مصمم توسط حمله روز چهارشنبه دو زن پزشکان – دکتر Tripti Katdare و دکتر Zakiya سید – که در میان تیم از پزشکان و سلامت کارگران حمله توسط ساکنان محلی بازگشت به همان محل و نمایش بیش از هشت ساکنان وجود دارد برای مرگبار coronavirus در روز پنج شنبه.

قدردانی از شجاعت آنها نشان داد در بازگشت به محل کار با وجود داشتن تحت حمله ایندور منطقه رئیس پزشکی و سلامت افسر (RIKON) Praveen Jadia نامیده می شوند و آنها را “shernis” (lioness’) دولت در بخش بهداشت و درمان.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus همه گیر ممکن است ضربه اوج آوریل یا اوایل ماه مه: Devi Shetty

“ما وحشت زده به بازگشت وجود دارد اما پس از حمایت از خانواده های ما علاوه بر اطمینان از این منطقه جمع آوری RIKON و حفاری ما جرأت بازگشت به همان محل برای ما انجام ناقص وظایف” دکتر Tripti Katdare گفت.

ویژه نیروی مسلح و به ویژه نیروی کار از دولت و پلیس مستقر در ایندور را در مناطق حساس

در پی حمله این تیم از پزشکان و کارکنان بهداشت و حوادث از ساکنان coronavirus-مناطق حساس تف بر یک تیم از کارگران بهداشت در Ranipura منطقه چند روز پیش سه شرکت از دولت های پلیس ویژه نیروی کار (STF) و به ویژه نیروی مسلح (SAF) را فشار داده شده است به عمل در مناطق حساس حفاری (ایندور) HN Chari Mishra گفت جدید هند اکسپرس در روز جمعه.

دولت DGP Vivek Johri بررسی ترتیبات امنیتی در مناطق حساس این شهر را تبدیل به یکی از coronavirus نقاط مهم در این کشور پس از گزارش 89 موارد مثبت و پنج مرگ و میر تا کنون.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>