NRCC کارکنان دزدکی حرکت کردن عکس از DCCC جلسه

National Republican Congressional Committee (NRCC) کارکنان در زمان عکس از تصاویر به صورت خودکار نمایش داده می شود که در دموکرات کنگره کمیته کمپین (DCCC) چهارشنبه شب.

از کارکنان راه می رفت به DCCC به رعایت برخی از نامزدهای مخالف ولی بیشتر از آنها درخواست, سیاسی , گزارش جمعه.

این DCCC بود که برگزاری یک جلسه در کوه در می رم جمهوریخواه کرسی در سال 2020 انتخابات با پرده باز برای تمام کسانی که از نزدیک دیدن. این NRCC کارکنان در زمان عکس های قابل مشاهده, نمایش اسلاید, نمایش های مختلف نامزد حزب دموکرات را در مراکز داده و “دموکراتیک شاخص عملکرد” نمره. (مرتبط: DNC حال گسترده نظارت’ بیش از فاجعه برنامه که تبدیل آیووا حزبی بر سر آن)

یک کارمند گفت: این گروه مشاهده شده در این جلسه در حالی که سیگار کشیدن در پیاده رو خارج از DCCC ساختمان. این کارمند گفت که تمام عکس های گرفته شده در حالی که در پیاده رو و این که هیچ یک از این مستند اطلاعات محرمانه است. ده ها تن از مردم از جمله یک گارد امنیتی راه می رفت بدون گفتن آنها را به ترک این کارمند ادعا کرد.

این NRCC و DCCC پاسخ نمی دهند برای نظر.

A blue donkey and red elephant fighting in front of an American flag background - ShutterStock - Christos Georghiou

یک خر آبی و قرمز فیل مبارزه در مقابل یک آمریکایی پرچم, پس زمینه – ShutterStock – کریستوس Georghiou

“هنگامی که شما هیچ ایده و یا موفقیت به اجرا در شما خزش در بوته گرفتن عکس مردم از طریق ویندوز و حمله به حریم خصوصی خود,” کول فرمانده این DCCC ارتباطات مدیر گفت سیاسی. “دفعه بعد NRCC است که به دنبال راهنمایی در حال اجرا برنده مبارزات همه آنها باید انجام دهید این است با ما تماس بگیرید — ما خواهید بود بیش از شاد به توضیح دهد که چرا کوین مک کارتی است از رهبر اقلیت.” (مرتبط: میچ مک کانل میاد دموکرات ها برای انتخابات جمع آوری کمک: ‘آنها انجام یک کار بزرگ’)

این DCCC مطرح شده بیش از 12 میلیون دلار در ماه ژانویه — بزرگترین تا کنون ثبت شده در کل برای این ماه. این DCCC در حال حاضر $57 میلیون پول نقد در دست 26 میلیون دلار بیشتر از RNCC, Ballotpedia داده ها را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر