NPR Bungles مقاله در مورد ‘راست افراطی’ حمله به معترضان با وسایل نقلیه شامل عکس از یک حمله ظاهرا توسط معترضان

NPR مجبور شد برای اضافه کردن یک یادداشت سردبیر یکشنبه پس از بی مهارت مقاله جزئیات حملات توسط “راست افراطی” در برابر معترضان.

انتشار گزارش داد که وجود داشته است “حداقل 50 خودرو-رمنج از حوادث پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس فوران در سراسر کشور در اواخر ماه مه.” این مقاله در ادامه به شامل نقل قول از کارشناسان در مورد “راست افراطی” با استفاده از وسایل نقلیه به عنوان سلاح و NPR اضافه شده یک عکس نشان دادن یک معترض بودن آمار با یک ماشین.

NPR انتخاب عکس اما به نظر می رسد به یکی از این حوادث بود که توسط جناح راست افراطی. این نشریه اضافه شده یک ویرایشگر توجه داشته باشید, به روز رسانی عکس و شامل یک دوم جیر توضیح سرهم بندی کردن. NPR صدای جیر جیر با اشاره به این که اصلی تصویر “به نظر نمی رسد به عنوان مثال از ضرب و جرح توصیف شده در داستان و جایگزین شده است.”

“نسخه های قبلی از این داستان شامل یک عکس از یک تجمع اعتراضی زده بودن خودرو در لوئیزویل کنتاکی” NPR اضافه شده در یک یادداشت سردبیر به این مقاله است. “عکس انتخاب شده توسط ویراستاران به نظر نمی رسد به عنوان مثال از ضرب و جرح توصیف شده در داستان و جایگزین شده است. پلیس را متهم راننده اما باید به اتهام دو نفر از معترضان درگیر در آن حادثه. مقامات در ادامه به بررسی.”

از “حداقل 50 خودرو-رمنج از حادثه” 18 تلقی شده است به طور عمدی, NPR گزارش با استناد به یک تعداد از تروریسم محقق پژوهشگاه ویل که با این نسخهها کار در دانشگاه شیکاگو شیکاگو, پروژه در مورد امنیت و تهدید. شامل 20 نفر که تحت تعقیب برای حملات ویرجینیا KKK رهبر NPR گزارش شده است.

“پیام آنها در حال تلاش برای ارسال است که شما نیاز به خارج شدن از خیابان و جلوگیری از این تظاهرات'” ویل گفت: با توجه به NPR. “آنها در حال تلاش برای ارعاب اخیر موج پل معترضان به حرکت خود را متوقف کند.” (مرتبط: هیچ مدرکی سفید Supremacists در حال انحراف اعتراض جناح چپ SPLC می گوید)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de