در حال حاضر زمان برای سیاست می گوید Shehbaz Sharif


PML-N جمهور Shehbaz Sharif روز سه شنبه گفت که این زمان برای انجام سیاست و در کل کشور نیاز به گرد هم می آیند برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش ژئونیوز.

در یک آدرس به حزب خود را از طریق ویدئو, لینک, PML-N جمهور گفت: در کنار خانواده های کسانی که باید گذشت از این بیماری است.

“امروز تعدادی از موارد در کشور می ایستد در 892 و یک مورد مثبت از این ویروس نیز گزارش داد در لاهور زندان,” او گفت:.

“من در لندن با برادر من. نواز من فرستاده شده به پاکستان زمانی که این بیماری همه گیر را شکست اینجا” Shehbaz اضافه شده است.

PML-N جمهور گفت: این زمان برای انجام سیاست است. “ما نیاز به گرد هم می آیند در این بازی بخشی از ما در مبارزه با این ویروس. رهبری سیاسی به نام به حال برای یک مستند اما این اتفاق رخ نداد.”

“این خوب است برای دیدن استان اقدام و اجرای مستند. دولت پنجاب درست” او اشاره کرد.

“زمان خواسته است که ما به نوبه خود این چالش را به یک فرصت و در صورت این بحران به طور مشترک,” او گفت:.

“من معتقدم که ما خواهد آمد برای خروج از این چالش” Shehbaz اضافه شده است.

صحبت در مورد افتضاح در تافتون, PML-N رهبر گفت: اگر پروتکل تا به حال شده به دنبال این وضعیت را بدتر شده است. “اگر وجود نداشته است مناسب, تست قرنطینه انزوا مراکز و سپس این شیوع را در پاکستان رخ داده است,” او گفت:.

“ما نیاز به حرکت به جلو و حل این مسئله است. هیچ درمانی برای این بیماری هنوز به همین دلیل است که ما باید احتیاط و مسئول باشد. من مصرانه از شهروندان برای همکاری با دولت است,” او اضافه شده است.

“من معتقدم که ما خواهد آمد برای خروج از این چالش” Shehbaz اضافه شده است.

او افزود که همه باید به دنبال دستورالعمل داده شده به آنها. “من خواسته اند من حزب کارگران به همکاری با سازمان های اجرای قانون در طول این زمان,” او اضافه شده است.

سابق پنجاب وزیر خواست نخست وزیر را احضار جلسه شورای منافع مشترک برای رسیدگی به این موضوع است.گرد کردن خود پايه بلند كن بادي PML-N رهبر گفت که این کشور تا به حال غلبه بر بسیاری از چالش های قبل از و را انجام دهد تا دوباره این زمان.

“در گذشته ما تا به حال چالش های بزرگتر مانند زلزله و در حال حاضر ما را از این بیماری همه گیر. در این زمان دشوار ما ایستاده شانه به شانه با دولت و با آنها کار می کنند,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>