در حال حاضر کتاب قرار ملاقات برای COVID-19 آزمون: نویدا دولت راه اندازی خط تلفن شماره

توسط سرپرستان

گوتام BUDDH نگر: این Gautam Buddh نگر دولت های منطقه راه اندازی یک خط تلفن شماره به طوری که مردم می توانند کتاب قرار ملاقات خود را برای دریافت coronavirus آزمون انجام می شود.

وزارت بهداشت و درمان ارائه شده هشت اصلی مجموعه مراکز برای ساکنان منطقه برای COVID-19 آزمون که شامل مراکز در Bisrakh, داری و Bhangel اولیه بهداشت را بررسی کنید تا مرکز دنکور و جور بخش-30 منطقه, بیمارستان, ساختمان جدید بیمارستان بخش-39 نویدا و GIMS, Greater Noida.

منطقه نظارت افسر Dr Sunil Dohra گفت: “به تجربه راحت, ما یک تیم ویژه از پزشکان خواهد کرد که پیدا کردن مورد نیاز خود را دریافت و تست برنامه به عنوان در هر پروتکل. با شماره گیری شماره — 1800419221 شما باید به فشار 1 پس از آن شما باید در مورد نیازهای شما. پس از آن دکتر با شما تماس خواهد کرد و به تاریخ و زمان برای گرفتن نمونه.”

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

همه اولیه بیماران و کسانی که علائم تب خفیف می توانید خود را به تاج و تست انجام می شود. Coronavirus آزمون بستگی به داده های یک فراهم می کند که تعیین خواهد کرد اگر تست مورد نیاز است یا نه. این است که برای جلوگیری از ازدحام در مراکز آزمون.

دولت های منطقه در حال حاضر شروع به گرفتن نمونه دولتی مختلف بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی اولیه از جمعه. هدف اصلی آن این است برای پیدا کردن و درمان مشکوک به کرونا مبتلا ، تصادفی تاج آزمون از شهروندان مسن نیز راه اندازی شد در دنکور در روز جمعه.

همچنین سازمان دیده بان:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de