توسط PTI

احمدآباد: به عنوان بسیاری از 246 نفر که بازگشت به گجرات به تازگی از coronavirus-آمار چین تحت نظارت در خانه های خود را, اما هیچ مورد مثبت از عفونت یافت شده است در این دولت تا کنون ارشد وزارت بهداشت برگزار می شود.

آنها در میان 900-عجیب و غریب از افرادی که بازگشت به گجرات از چین پس از شیوع سویه جدید از کروناویروس که گرفته است نزدیک به 500 زندگی تا به حال در کشور همسایه.

همچنین به عنوان خوانده شده | جلوگیری از گوشت منجمد, تکان دادن دست در حالی که تبریک در: دهلی دولت مشورتی در coronavirus

مرکزی تیم متشکل از سه پزشک بازدید گجرات و در زمان انبار از اداره بهداشت و درمان را آمادگی برای شناسایی و همچنین به عنوان درمان هر گونه عفونت به بیمار گفت: اصل کار (بهداشت) Jayanti راوی.

از هشت نفر که تا به حال نشان داده شده است علائم شبیه به coronavirus گزارش های پزشکی از پنج تن از آنها آمد منفی در حالی که نتایج حاصل از سه نفر از آنها انتظار, او گفت:.

“تا حال حاضر 930 نفر بازگشت به گجرات از چین (پس از شیوع کروناویروس در ماه دسامبر).

ما نگه داشته اند 246 از آنها زير 14 روز قرنطینه مشاهده در خانه های خود و پزشکان ما در حال بازدید از آنها را به طور منظم.

“ما تا به حال ارسال نمونه از هشت نفر به موسسه ملی ویروس شناسی پونا برای تایید اگر آنها با این ویروس آلوده” او گفت:.

“با این حال نمونه از پنج مورد مشکوک به در آمد های منفی در حالی که نتایج حاصل از سه هنوز به آمده است. وجود موارد مثبت coronavirus در گجرات است. وجود دارد بدون نیاز به وحشت.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی وزارت بهداشت توصیه کرده است sarpanches (روستای سر) و بهورزان زن به گسترش آگاهی در مورد این بیماری و توصیه مردم به حفظ بهداشت شخصی” ارشد بوروکرات گفت.

راوی گفت: سه عضو مرکزی تیم که شامل Dr Manisha جین از دهلی بیمارستان ابراز رضایت بیش از دولت آمادگی پس از بازدید از احمدآباد, فرودگاه, ضربه فیلم های پورنو کار دانشکده پزشکی و بیمارستان مدنی که در آن غربالگری و قرنطینه ترتیبات ساخته شده اند.

دولت در بخش بهداشت و درمان قرار داده و در محل round-the-clock غربالگری تاسیسات حرارتی اسکنر در فرودگاه احمدآباد به تشخیص ممکن است موارد coronavirus.

آن را نیز راه اندازی یک جداسازی بخش در بیمارستان مدنی در اینجا به درمان بیماران مشکوک به ابتلا به عفونت است.

دکتر جین یک میکروبیولوژیست با Safdarjung بیمارستان به خبرنگاران گفت که یک مرکز برای تست نمونه های مشکوک به کروناویروس بیماران خواهد شد تا در ضربه فیلم های پورنو کار, پزشکی, دانشگاه, متصل با این شهر بیمارستان مدنی.

Coronavirus است که خانواده بزرگی از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی حاد تنفسی سندرم اما این ویروس است که کشته شدن مردم در چین یک رمان گونه و نه قبل از دیده می شود.

علائم شایع رمان coronavirus فشار تنفسی شامل علائمی مانند تب و سرفه و تنگی نفس با توجه به این که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو