نوتردام دیگر میزبان مناظره ریاست جمهوری با توجه به Coronavirus مارک دوم میزبان را به انصراف از

دانشگاه نوتردام اعلام کرده است که آن را دیگر نمی خواهد میزبان اولین 2020 مناظره ریاست جمهوری در ماه سپتامبر به مناسبت دوم دانشگاه میزبان به لغو منابع متعدد گزارش شده است.

دانشگاه تصمیم به خروج از سپتامبر. 29 بحث پس از مشاوره با محلی مقامات بهداشت عمومی در ساوث بند ایندیانا در مورد میزبانی این رویداد در میان همه گیر. نوتردام را لغو می کند این دومین مدرسه به انجام این کار بعد از دانشگاه میشیگان انصراف در ماه ژوئن از میزبانی دومین مناظره ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای اکتبر. 15, NBC گزارش داد هر چند که در دانشگاه به طور خاص می گویند coronavirus تهدید شد دلیل لغو و پیشنهاد آن نگران بود در مورد آوردن یک گردهمایی بزرگ از کمپین پرسنل هواداران و رسانه ها به پردیس. (مرتبط: دانشگاه میشیگان خارج از میزبانی اکتبر بحث)

نوتردام رئیس جمهور Rev. جان I. جنکینز گفت: تصمیم دشوار بود و لازم است اقدامات احتیاطی سلامت که کاهش تعداد دانش آموزان در حضور در میان فرصت های دیگر در نهایت کاهش ارزش آموزشی از میزبانی یک بحث نوتردام اخبار گزارش.

“…محدودیت coronavirus همه گیر قرار داده و در این رویداد — که قابل فهم و لازم است به عنوان آنها — باید منجر به برداشت.”

این مناظره بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد خواهد شد و جای آن را در کلیولند اوهایو خواهد شد و شرکت میزبانی دانشگاه کیس وسترن و کلینیک کلیولند.

بحث دوم برگزار خواهد شد آدرین Arsht مرکز هنرهای نمایشی در میامی به جای در دانشگاه میشیگان. سوم بحث این است که برنامه ریزی شده برای اکتبر. 22 و انتظار می رود که برگزار شد در بلمونت در Nashville, Tennessee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>