هیچ چیز ضربان عشق واقعی حتی coronavirus به عنوان 100-year-old man روابط گره

Yawar 100 و زارا 60 ازدواج با یکدیگر

لندن: عشق می داند که هیچ حد و مرزی ندارد و از سن و جنسیت و ملیت و دین و یا شیوع بیماری های ویروسی. هیچ چیز می تواند توقف Yawar عباس, 100, از ازدواج با عشق از زندگی خود را — پررنگ و زیبا هندی-منبع نویسنده, نور Zaheer, 60.

به دلیل تهدید بلندی از ویروسی coronavirus زن و شوهر به حال به خندق برنامه های اصلی خود را تابع عروسی برنامه ریزی شده برای 27مارس و تصمیم به ازدواج از 10 روز زودتر از برنامه ریزی شده. آنها برگزار خصوصی تابع در خانه خود در غرب لندن با حضور تنها شش نفر از نزدیکترین دوستان خود را.

Yawar عباس رو سفارش در ارتش بریتانیا در هند متحده در سال 1942 به عنوان ستوان دوم. او ienrolled در ارتش پاکستان در سال 1947 در خدمت به عنوان یک عمده و ساخته شده به سفارش فیلم در پاکستان و پارتیشن. او استعفا از ارتش و معطوف به لندن برای پیوستن به شوهر و زندگی و کار کرده در لندن بوده است.

Yawar ازدواج به نور است که خود یک چهارم و نور را به ازدواج Yawar او است پنجم. به تازگی بحباله نکاح در اوردن, زن و شوهر دارای فرزند از ازدواج قبلی خود را داشته و خود را همانند کودکان در حال رشد یو پی اس به عنوان به خوبی.

نور, 60, عینک ظریف خردل سنتی هند Saari در حالی که Yawar به تن لباس سیاه و سفید با پاپیون و خردل مربع جیب برای مطابقت با طول مراسم در دفتر ثبت. برای مهمانی در خانه مد با جلیقه تلقی شد بیشتر لباس مناسب است.

“به او پیشنهاد من در یک آسانسور و از من خواست برای ایجاد یک حرکت دائمی به لندن” نور خندید به عنوان او به یاد می آورد غیر منتظره راه 100 ساله شوهر به او پیشنهاد. “ما بیشتر از دوستان من هم گفتم بله,” او گفت: اخبار و جغرافیایی.

با وجود دانستن هر یک از دیگر بیش از 12 سال زن و شوهر متوجه آنها عاشق یکدیگر هنگامی که آنها دوباره در طول عرفانی بار از لندن فیض Amn میله در ماه اکتبر سال گذشته است. Geo News and Jang گروه حمایت فیض Mela هر سال به صورت سالانه با هم به ارمغان می آورد با هم پیشرو مترقی روشنفکران.

Yawar عباس نیز پرکار شاعر تحت تاثیر نور با تعهد به انسانیت و قوی آرمان. “ما اعتقاد داریم که نیاز به کار برای برابری و عدالت اجتماعی است. Yawar شده است بسیار سازگار در فیلم ها و نوشته های خود را که واقعا من را جلب” نور گفت جغرافیایی و اخبار.

آن را سخت نمی شود را به خود جلب Yawar که شروع کار خود را به عنوان یک عکاس برای بی بی سی در طول جنگ جهانی 2. پس از فیلمساز از لکنو شاهد جنگ سرد و سقوط اتحاد جماهیر شوروی تشکیل اتحادیه اروپا و خیلی بیشتر. صدای او را حمل به وضوح از ذهن خود را. آن را آسان به از دست دادن دفاع در اطراف او.

“مثل همه داستان های عشق وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد ما به جز برای این واقعیت است که ما متعلق به نسل های مختلف در غیر این صورت ما رانده همان چیزهایی که” Yawar گفت.

“من احساس می کنم کامل پس از نور شد ،

نور Zaheer دختر افسانه ای مارکسیستی فکری زن و شوهر, سید سجاد ظاهر و راضیه Zaheer. سجاد تا به حال نامی از حرفه ای به عنوان یک نویسنده و همچنین یکی از اعضای موسس حزب کمونیست پاکستان است.

پس پدر او را قدم به قدم در ادبی قلمرو نور افزایش یافته است به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان از جنوب آسیا با پرفروش مانند خدای من است یک زن, رقص لاما را رد خدا و در خانه و در زمین دشمن زیر کمربند.

او همچنین رئیس جمهور از مردم هند را در تئاتر انجمن ملی دبیر فدراسیون ملی زنان هند و یک دریافت کننده بار یاران.

یکی از نزدیک ترین دوستان Ms Durdana انصاری می داند که زن و شوهر برای 30 سال گفت: “آنها به ارمغان آورده اند برق به زندگی من. جرقه شادی من در چهره خود است عمیق تر از هر زن و شوهر را من شاهد بوده ایم. هیچ زن و شوهر جوان و یک عاشقانه مانند ایشان.”

بیمه خدمات درمانی است مشاوره تمام افراد بالاتر از سن 70 به ماندن در خانه پس از بیش از 286,000 جهانی موارد COVID-19 گزارش شده است با مجموع تعداد مرگ از 11,889 همانطور که از نوشتن این.

مردم بیش از 70 به ویژه آسیب پذیر به coronavirus پس از آن می تواند به شدت تحت تاثیر قرار خود را در سیستم تنفسی. بسیاری از مرگ و میر این ویروس هستند از مردم بیش از 70 و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی اما این است که نگه داشتن Yawar و دوست داشتنی خود را از سرگرم کننده خود را.

“Yawar می داند زیادی در مورد فیلم, بنابراین ما در حال بازبینی مورد علاقه ما ، من تا حدودی خوشحالم که زمان بیشتری را برای خواندن در حال حاضر لندن در غیر این صورت می توانید واقعا شلوغ با همه حوادث” پرکاری نویسنده پرفروش و دختر مارکسیستی پردازان سجاد و راضیه زهیر گفت.

نور ذکر شد که چگونه او تا به حال از دست رفته تماس با اردو پس از او پدر و مادر گذشت اما Yawar بودن بسیار مشهور شاعر شعلهور عشق برای اردو در قلب او.

Yawar مشترک شعر او بود که تسکین دهنده و ناراحت کننده در همان زمان.

“Araam kabhi paas ناهی Aa Sukta

Jab Tak یه Ehsaas یه ناهی Aa Sukta

Wo ورود Jo Sadiyo می گویند rahay mil Jul Kar

Batwara Unhay Raas ناهی aa sukta”

(صلح هرگز نمی تواند به آنها

تا زمانی که آنها متوجه

که افرادی که با هم زندگی می کردند برای قرن ها

هرگز قبول جدایی)

او تکرار این شعر با بیشتر قدرت ساخت من متوجه است که این مرد نه تنها یک اقیانوس دانش بلکه تجربه است.

Yawar یکی از معدود مردان زنده که شاهد ژاپنی ها تسلیم در جنگ جهانی 2. او یک مرد است که زندگی می کردند از طریق تاریخ مدرن و شاهد چگونگی زندگی و انسان را اساسا تغییر در طول زمان.

بسیار بالا ارواح پس از اخیر خود عروسی, زن و شوهر یک زندگی عهد به قدرت عشق را نشان می دهد و چگونه وجود دارد بدون مرز در این پدیده است. آن را می تواند رخ دهد در هر زمان در هر نقطه و با هر کسی.

هنگامی که خواست برای اختصاص یک دوبیتی به همسر محبوب خود Yawar قرائت این “Mohubattain به hoye aur tum bhi می گویند pehlay , Magar جو tumsay hoye wohi yaad kertay rehtay hai”.

(من در عشق بسیاری از بار قبل از من شما را ملاقات. اما من فقط به خاطر عشق من به شما)

Yawar را می دهد و امیدوارم که به همه مشتاق Romeos جهان است. اگر او می تواند ازدواج با عشق از زندگی خود را در 100 سال سن چه بهانه ای فراموش افراد دیگر را داشته باشد ؟

آنچه که او را سقوط در عشق با نور?

او گفت: “بهترین کیفیت نور است ظرفیت خود را به عشق و نه فقط من بلکه انسانیت و حس خود را از ارزش های او فعالیت و تعهد به انجام آنچه او می تواند به بهبود زندگی خود شهروندان. او را به ارث زیادی از پدر خود. این تمام چیزی است که باعث می شود نور من دوست دارم که.”

خود را الهام بخش, الهام بخش, عشق, داستان است و قرار دادن یک لبخند بر روی بسیاری از چهره مردم. آن شده است که پوشش های مختلف ملی و رسانه های بین المللی سازمان.

در زمانی که جهان است نگرانی بیش از یک ویروس جدید که شمار قابل توجهی خطر سلامت دو نفر در این جهان زندگی تجسم عشق واقعی و در حال گذراندن هر لحظه با شادی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>