نه به سیاست; اجازه کنگره برای رفت و آمد اتوبوس ها به کشتی مهاجران: Priyanka به یوگی Adityanath

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra خواست اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath یک بار دیگر در روز جمعه به او اجازه دهد به رفت و آمد اتوبوس ها به کشتی مهاجران به خانه های خود در میان coronavirus باعث, مستند بدون بازی سیاست بر این مسئله است.

در 10 دقیقه پیام ویدئویی منتشر شده در همایش رسانه های اجتماعی و دسته او گفت: این زمان را به بازی سیاسی اما برای کمک به مردم به ویژه کارگران مهاجر و رنج با توجه به مستند.

او گفت Adityanath که 1000-عجیب و غریب اتوبوس در دسترس ساخته شده توسط حزب باقی خواهد ماند که در آن آنها تا 4 بعد از ظهر چهارشنبه و که او باید از آنها استفاده و اجازه می دهد اجازه رفت و آمد آنها را برای کمک به کشتی مهاجران به خانه های خود را با خیال راحت.

همچنین به عنوان خوانده شده | UPCC رئیس بازداشت شده در آگره برای اقدام متقاطع به شورای ملی مقاومت با 500 اتوبوس بدون اجازه

“من می خواهم به اصرار وزیر که اتوبوس ما باقی خواهد ماند که در آن پارک شده آنها در مرزها (با راجستان) تا 4 بعد از ظهر و از آن خواهد شد 24 ساعت پس از آنها در دسترس ساخته شده وجود دارد.

“اگر شما می خواهید به استفاده از آنها با مهربانی اجازه اجازه ما به رفت و آمد در آنها. اگر شما می خواهید شما می توانید خود را در پوستر و یا بنر در آنها اما با مهربانی به آنها اجازه رفت و آمد به طوری که مهاجران می توان تقبل قایق از آب عبور در آنها و رسیدن به خانه با خیال راحت” او گفت:.

او اشاره کرد که تا زمان این مسئله رو درگیر در سیاست حداقل 92,000 مهاجران که در حال راه رفتن بر روی جاده ها در این گرما بدون آب و غذا می تواند به خانه با خیال راحت در حال حاضر.

“این است که زمان را به بازی سیاست است. من مصرانه از هر حزب سیاسی را کنار بگذارند ایدئولوژی سیاسی و کمک به مردم به جای” او گفت:.

در پیام به کارگران مهاجر او گفت: کنگره کارگران و رهبران در حال ایستاده سمت خود در این زمان بحران و کمک خواهد کرد که آنها را به هر شیوه ممکن است به عنوان در هر ظرفیت خود و ارائه آنها را به مواد غذایی بیش از حد.

هزاران نفر از مهاجران در حال راه رفتن به خانه های خود در میان مستند و حزب کنگره در بالا و تا دولت قفل شده در یک کشمکش بیش از پیمودن اتوبوس ارائه شده توسط کنگره برای گذر گاه مهاجران صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de