نه مشروب, این تشنگی از نوشیدنی های غیر الکلی می شود که آروناچال مردم محلی صف تا

بیان اخبار سرویس

گواتی: Seppa یک شهر از راه دور در شرق Kameng منطقه از آروناچال پرادش, عجیب و غریب, هاردکور, ضرورت – نوشابه.

تقاضای خود را رفته تا چند برابر در COVID-19 مستند. شوق به گونه ای است که مردم از ذهن نیست ایستادن در صف های طولانی و صرف پنج بار از MRP. نه تنها کودکان و جوانان و حتی افراد مسن دیوانه در مورد آن.

دو روز پیش دولت های منطقه مجبور به دخالت برای بازگرداندن حالت طبیعی به عنوان صدها نفر از مردم swarmed به یک نوشابه فروشنده. در عجله برای خرید آن, آنها نقض هنجارهای اجتماعی فاصله.

مقامات دولت در منطقه گفت: وضعیت بی سابقه ای آنها را مجبور به ممنوعیت فروش آن است.

“اکثر مردم در اینجا داده اند تا الکل و نوشابه های جدید جایگزین. آن را اعتیاد یا لوکس برای آنها اما یک ضرورت” اضافی ناحیه دادرس (ADM) Dahey Sangno گفت: در روز شنبه.

او گفت: برای بسیاری از معامله گران خرده نوشابه تبدیل شده گزینه ای برای اضافه کردن زندگی به دلیل مصرف.

“وجود دارد 400-500 مغازه در Seppa. همه به جز کسانی که فروش لباس نوشابه. هر فروشگاه که دارای یک یخچال و فریزر فروش آن آن را به عنوان کمک می کند تا حد زیادی به درآمد خود را” Dahey گفت.

او گفت: مردم احتکار نوشابه زیر شایعات که کارخانه های تولیدی آن خواهد بود بسته. به عنوان وجود دارد وحشت خرید منجر به نقض اجتماعی فاصله هنجارهای دولت های منطقه مجبور به دخالت شد. مردم پراکنده شد با اطمینان که چندین کامیون حمل نوشابه بود پس از رسیدن در این شهر ADM گفت.

او گفت: یکی دیگر از دلایل احتکار شد شروع فصل کشاورزی. مردم آن را حمل به زمینه.

“ما باید مهر و موم شده 22 مغازه ها از جمله عمده فروشی و مغازه ها برای فروش نوشابه فوق MRPs متوقف و فروش آن است. اگر ما اجازه می دهد ما باید اقدامات خاصی در محل به طوری که اجتماعی فاصله هنجارهای نقض نیست” Dahey اضافه شده است.

رایا Flago متصدی Itanagar باغ وحش که شد از یک روستا در نزدیکی Seppa گفت: مردم وجود دارد تنها نوشیدن نوشابه و دیگر نوشیدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im