نه مانند آن استفاده می شود’: مغلوب ساختن پیشی جستن یک واکسن در آسوشیتد پرس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان واکسن در آسوشیتد پرس در روز یکشنبه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

“سوابق نشان می دهد که سازمان های فدرال آغاز نشده خواستار [نامفهوم] و ماسک تا اواسط ماه مارس” AP کوین Freking خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی. میدوی را از طریق سوال خود را مغلوب ساختن پیشی جستن قطع گفتن او را به “توقف” و پرسیدن که Freking کار می کرد.

“آسوشیتد پرس” خبرنگار پاسخ داد. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاخ سفید Coronavirus مدل Overestimated تعداد تخت های بیمارستانی مورد نیاز)

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس زیر لب چیزی نامفهوم در مورد AP بودن “دیگری” خروجی قبل از تبدیل به مطبوعات منطقه است.

تماشا کنید:

“آنها باید انجام باور نکردنی در ارائه برای آسوشیتد پرس” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “است که شما می دانید ، نه مانند آن استفاده می شود. افرادی که شما به دنبال در FEMA [سازمان مدیریت اضطراری فدرال] نظامی آنچه را که آنها انجام داده ام یک معجزه است.”

“آنچه را که آنها انجام داده ام یک معجزه است در گرفتن تمام این مسائل. آنچه را که آنها انجام داده ایم برای کشورهای باور نکردنی است. و شما باید سپاسگزار آنها را برای آنچه آنها انجام داده اند نه همیشه درخواست مرد عاقل سوالات. با تشکر از شما خیلی برای همه است.”

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن واکسن رئیس جمهور اشاره کرد که او قصد ندارد به پوشیدن ماسک ، مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) رفت و برگشت اصلی خود اظهارات غیر پزشکی ماسک جمعه.

CDC اعلام کرد که در حال حاضر توصیه پوشیدن غیر پزشکی پوشش صورت در عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>