‘انجام کار خود را’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد DC پلیس به عنوان مؤتلفه مجسمه سرنگون می شود حق در خارج از مقر خود را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد واشنگتن را به اداره پلیس و به نام پس از دستگیری ماموران ایستاده بود به عنوان منطقه تنها, هوای آزاد, مؤتلفه تندیس تخریب شد و پلید توسط معترضان حق در خارج از مقر خود را.

خواستار اقدامات “یک ننگ برای کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی اداره پلیس شهری در توییتر برای خود انفعال به حدود 100 معترض با تجمع در قوه قضائیه مربع در شب جمعه حدود 11 p. m. به پایین کشیدن مجسمه سردار آلبرت پایک, با توجه به تپه.

“این سی پلیس در حال انجام کار خود را به عنوان آنها به تماشای یک مجسمه بود پاره پاره کردن و رایت,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی پس از ویدئوها شروع به گردش آنلاین. “این افراد باید بلافاصله دستگیر شد.”

تهمت نیز برچسب گذاشته شده توسط سی شهردار موریل Bowser خود را صدای جیر جیر. رئیس جمهور قبلا به نام او را “بی کفایت” و پس از او خواستار خروج گارد ملی و دیگر پرسنل نظامی از سی میان اختلالات.

معترضان افراشتند یک “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” بنر در مجسمه های پایه پوشش داده شده آن را در نقاشی های دیواری و اقدام به ریختن بنزین و نور آن را در آتش هنگامی که مجسمه سرنگون به زمین. پلیس وارد حدود 11:30 p. m. برای خاموش کردن شعله های آتش با توجه به WUSA9.

پایک مجسمه است که تنها یکی از آخرین به پایین کشیده شود توسط معترضان در Juneteenth تعطیلات مشخص شده است که 155 مکان پس از فدرال به منظور آزادسازی بردگان رسیده گالوستون تگزاس. (مرتبط: جشن 155 مکان سالگرد Juneteenth)

آلبرت پایک, مجسمه یکی از 18 جنگ داخلی بناهای تاریخی که ایستاده اند در قوه قضائیه مربع از سال 1901 با توجه به WUSA9. این سی شورای شهر نشان داد در توییتر شده است که آنها در تلاش برای حذف مجسمه از سال 1992.

سی نماینده النور هولمز نورتون گفت که او می خواهد مجسمه باقی می ماند در یک موزه برای آن داستان گفته شود با توجه به WUSA9.

“این است که ایالات متحده آمریکا — ما اصلا از بین بردن گذشته ما یاد بگیرند از ما گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net