دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم امضا سقط جنین صورتحساب در روز جمعه لغو “پزشکی-محدودیت های غیر ضروری” در سقط جنین.

ویرجینیا فرماندار امضا هر دو دولت مجلس نمایندگان و سنا لوایح اسپانسر شده از طرف دولت دموکراتیک بهداشت ، جنیفر McClellan و دولت دموکراتیک تشکر. Charniele شاه ماهی جمعه با توجه به WSLS.

“هیچ تر خواهد قانونگذاران در ریچموند—بسیاری از آنها مردان به زنان, آنچه که باید و نباید انجام شود با بدن خود” نرتهم گفت: با توجه به WCYB. “به حفاظت از سلامت باروری عمل را زنان و خانواده امن تر و من با افتخار آن را امضا و به قانون است.”

“این است که در مورد حفاظت از ویرجینیایی’ سلامت از حقوق اساسی و کرامت” McClellan گفت: انتشار گزارش. “امروز ما در نهایت پایان دادن به این پزشکی موانع غیر ضروری به زنان مراقبت های بهداشت باروری. سیاستمداران نباید دخالت در زنان پزشکی شخصی تصمیمات دوره است.”

سنا لایحه 733 یک تقریبا یکسان لایحه به HB 980, گسترش لیست از کسانی که می تواند انجام دهد در سه ماهه اول بارداری سقط جنین, اجازه می دهد هر کسی که به طور مشترک دارای مجوز به عنوان یک پرستار پزشک توسط هیئت پزشکی و پرستاری به انجام سه ماهه اول بارداری سقط جنین.

این لایحه همچنین از بین روش های که قبلا مورد نیاز قبل از اینکه یک زن می تواند دست آوردن سقط جنین مانند نیاز مادر به دیدن یک سونوگرافی از جنین قبل از سقط جنین.

این لایحه همچنین “حذف زبان طبقه بندی امکانات که انجام پنج یا بیشتر از سه ماهه اول بارداری سقط جنین در هر ماه به عنوان بيمارستان به منظور مطابق با مقررات ایجاد استانداردهای حداقل برای بیمارستان” با توجه به این لایحه. (مرتبط: اینجا افراطی ترین طرفدار سقط جنین سیاست های 2019)

آمریکایی ها در ایران برای زندگی, رئيس جمهور و مدیر عامل کاترین گلن فاستر تاسف عبور جدید سقط جنین قوانین در یک روز جمعه در بیانیه ای. پرورش تاکید کرد که نرتهم “باید حذف شده از دفتر” در سال 2019 پس هر دو خود را حامی و نظرات خود را “نژاد حساس اقدامات است.”

RICHMOND, VA - JANUARY 08: Gov. Ralph Northam delivers the State of the Commonwealth address at the Virginia State Capitol on January 8, 2020 in Richmond, Virginia. The 2020 legislative session began today under Democratic control. (Photo by Zach Gibson/Getty Images)

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم (ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

“پس نه بی تفاوتی خود را نسبت به زندگی نوزادان تازه متولد شده و نه نسبت به هموطنان خود اقلیت شهروندان شد به اندازه کافی به فرماندار نرتهم را شایسته انتخاب به ترک دفتر ما در حال حاضر با سمت چپ ویرانگر نتیجه است که او امضا کرده ویرجینیا به اصطلاح “بهداشت باروری حمایت از عمل’—مغالطه آمیز نام در هر راه ممکن و قابل تصور پس از آن تنها به دنبال قرار دادن زنان در معرض خطر بیشتری به عنوان آن را از بین می برد و جامعه حمایت” پرورش گفت.

“این است که به طرز وحشیانه ای مخرب لایحه ای است که به تضعیف نقش قانون حفاظت و راهنمای” را AUL رئیس جمهور اضافه شده است. “این لایحه باعث کاهش اساسی حس مشترک بهداشت و ایمنی استاندارد است که سقط جنین امکانات باید با تنزل زنان مراقبت خواهد شد و در نتیجه ناامن abortionists عامل با حتی بیشتر از مجازات است.”

پرورش همچنین گفت که بسیاری از “ترجمه” از قبوض خود را شخصا لغو “نجات بخش” سونوگرافی نیاز است. (مربوط به: ‘عباس’: دعوی در دادگاه متهم نرتهم از محدود کردن آزادی مذهبی)

“وقتی که من رفتم برای سقط جنین, می ترسم و تنها 19 سال از من رد شد گزینه ای برای دیدن سونوگرافی از کودک من,” او گفت:. “من پرسیدم اما سقط جنین کارگر گفت: هیچ. در حال حاضر زنان در سراسر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا را رد خواهد کرد که حق اساسی را به عنوان به خوبی. این امر باید تغییر این دوره از زندگی من است. زنان سزاوار بهتر است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو