نرتهم مشاور می گوید: فاز 1 از Coronavirus بازیابی می تواند 2 سال نگه داشتن بسیاری از کسب و کار بسته

اگر دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گوش به مشاوران فاز اول خود دولت coronavirus بازیابی می تواند دو سال.

نرتهم اعلام کرد در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که ویرجینیا به زودی خواهد بود آماده برای شروع “فاز یک” بازگشایی — اما هشدار داد که آن را نمی تواند انجام بیش از حد به سرعت.

“ما نمی تواند و نمی خواهد لغو محدودیت مانند یک نوبت در یک سوئیچ نور,” نرتهم گفت: جامعهای که در فاز یک, برخی از کسب و کار را به باقی می ماند بسته شده است. “کاهش بیش از حد بیش از حد به زودی می تواند به خطر اندازد بهداشت عمومی و مصرف کننده اعتماد به نفس است.” (مربوط به: ‘فرماندار کلان جامه Blackface’: Tucker Carlson بازدید فرماندار رالف نرتهم با نام مستعار جدید)

اما نرتهم دولت کمیسیون بهداشت و درمان نورمن الیور گفت که فاز یک محدودیت خواهد بود به احتمال زیاد در اثر تا موثر در درمان یا واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

“من شخصا فکر می کنم در مرحله اول خواهد بود یک دو سال امر است. وجود دارد بسیاری از مردم در این کار و من امیدوارم که آنها به من ثابت کند اشتباه است اما من آن را نمی بینم اتفاق می افتد در کمتر از دو سال” الیور توضیح داد.

در علاوه بر این به وادار کردن برخی از کسب و کار بسته باقی می ماند فاز یک نیز تحمیل ادامه داد: محدودیت در عموم مردم. پوشش صورت هنوز هم توصیه می شود در مکان های عمومی و کارفرمایان خواهد بود تشویق به ادامه اجازه می دهد تا آن دسته از کارگران که می تواند انجام این کار به کار از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im