دولت کره شمالی رسانه ها: Kim Jong-Un Resurfaces پس از مرگ شایعات

کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را در روز جمعه در افتتاح یک کارخانه کود پس از هفته شایعات در گردش مورد سلامت خود کره شمالی گزارش های رسانه ها.

دولت خروجی رسانه های کره ای خبرگزاری مرکزی را شکست اخبار جمعه گزارش که “رهبر” بود و تصویر برش روبان جدید کارخانه کود در یک شهر شمالی از پیونگ یانگ با توجه به ترجمه از کره جنوبی Yonhap News Agency. کیم که در تصویر دیده می شود در کنار چندین حزب عدالت و برش زیادی روبان.

“همه شرکت کنندگان شکست را به صاعقه وار به سلامتی از ‘هورا!’ گسترش بزرگترین افتخار به رهبر معظم انقلاب که به ارمغان آورده است در مورد یک تغییر جدید در توسعه جوچه مبتنی بر کود صنعت و دارای رهبری بزرگ انقلاب پیش برای تقویت خود در حمایت از اقتصاد به یک پیروزی با برجسته رهبری” کره شمالی خروجی در روز جمعه گفت.

کیم ادعا ظاهر می آید پس از سی ان ان گزارش داد او در “خطر” به دلیل جراحی قلب و عروق با استناد به منابع اطلاعاتی ایالات متحده. گمانه زنی ها در اطراف رهبر کره شمالی سلامت پس از کیم از دست رفته مارس 15th, جشن تولد از بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. (مرتبط: کره جنوبی می گوید هیچ فعالیت مشکوک است که از کره شمالی به عنوان گزارش ادعا کیم جونگ سازمان ملل متحد “در خطر” پس از عمل جراحی)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به نظر در روز جمعه به عنوان اخبار از کیم ظاهر شروع به گسترش گفتن با خبرنگاران در کاخ سفید, چمن, “من می خواهم به جای نظر نیست در آن و در عین حال کیم جونگ سازمان ملل متحد. ما باید چیزی برای گفتن در مورد آن در زمان مناسب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im