NORQUIST: ما باید کنترل هزینه های دولت فدرال. در اینجا شش راه برای انجام آن

هزینه های دولت فدرال در حال رشد است. بدهی های ملی در حال رشد است.

در سال 2000 مخارج فدرال $بود 1.79 تریلیون. در سال 2010 افزایش یافت به $3.46 تریلیون. در این سال آن را بالاتر از $4.8 تریلیون. بدهی های دولت فدرال در همان 20 سال رشد داشته و از رقم 5.6 تریلیون دلار در سال 2000 به $26 تریلیون این سال است. اگر تغییرات ساخته شده است هر دو هزینه و بدهی را صعود بیشتر است.

در سال 2000 و دوباره در سال 2016 ما انتخاب یک جمهوری خواه کنگره و رئیس جمهوری جمهوریخواه. جمهوری خواهان قرار است به مبارزه برای محدود کردن هزینه های دولت و استقراض. اما آنها انجام دهید ؟ درست است که زمانی که دموکرات ها برنده کنترل از هر دو حزب کنگره و ریاست جمهوری در سال 1992 با کلینتون و دوباره در سال 2008 با اوباما هزینه را افزایش. و بله, زمانی که جمهوری خواهان بطوریکه کنگره آنها قادر بودند به سرعت دموکرات صرف نظر دارد.

هنوز به تاریخ جمهوریخواهان کنترل کنگره و کاخ سفید شده است به اندازه کافی به نوبه خود جزر و مد. چرا ؟ آنچه باید, آنچه می تواند انجام شود به کاهش هزینه های دولت فدرال استقراض و بدهی ؟

در اینجا شش گام های ما را می تواند به بازگرداندن مالی سلامت عقل را به کشور ما است.

تمرکز بر حق متریک

هزینه های واقعی از دولت کل هزینه به علاوه از تحمیل هزینه مقررات به عنوان یک درصد از کل اقتصاد است. (به درستی اجرا دولت ایالات متحده هنوز هم بزرگتر از دولت کانادا.) هزینه شماره به کشتی به زمین.

“کسری” است که تعداد بی اهمیت است که تفاوت بین دو بسیار مهم شماره: چقدر دولت خرج می کند و چه مقدار از آن طول می کشد در مالیات است. دموکرات ها همیشه مایل به “مبارزه با کسری بودجه” با افزایش مالیات. می کند که مهار هزینه های آن تغذیه آن است. (مرتبط: فدرال کسری مهم نیست اما هزینه های فدرال قطعا)

نگه داشتن چشم خود را بر روی هدف: هزینه های دولت باید کاهش به عنوان یک درصد از اقتصاد است.

اصلاحات حق صرف. بلوک اعطای رفاه صرف به آمریکا

ما این است که دولت بیش از حد بزرگ نیست به دلیل هزینه های دفاعی. پنتاگون هزینه های مالیات دهندگان هزینه در حدود $730 میلیارد دلار در سال گذشته معادل 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی. و آن را از 10% در سال 1955 و 6% در سال 1986. (و بله بیشتر می توانید و باید انجام شود.)

و نه چالش هزینه فدرال در جاده ها و پل ها, ناسا, آموزش و پرورش, کمک های مالی و یا سایر هزینه های رای در هر سال است. (و بله که می تواند و باید کاهش یابد.)

عامل کلیدی رانندگی ولخرجی مجموعه ای از “حق” برنامه های که هزینه موظف است قانون و رشد می کند در هر سال بدون رای کنگره یا امضای رئیس جمهور است.

سابق مجلس Paul Ryan پیشنهاد ارسال هر ایالت یک بلوک کمک برای هزینه تمام “به معنی آزمایش برنامه ها” و یا برنامه های رفاهی از قبیل مواد غذایی تمبر مدیکر و سنتی رفاه. ما باید به عنوان مثال به دنبال: پرزیدنت بیل کلینتون امضا جمهوری خواه به تصویب رفاه اصلاحات در سال 1996 که بلوک اعطا شده صرف کمک به خانواده ها با فرزندان وابسته (AFDC) و محدود رشد آن است. متحده می تواند سعی کنید 50 روش های مختلف برای هدف قرار دادن رفاه برای کسانی که واقعا به آن نیاز دارند و نیاز است که قادر سالم مردم کار می کنند.

بلوک اعطای تمام برنامه های رفاهی و محدود کردن رشد خود را برای افزایش دستمزد از مالیات دهندگان را نجات دهد تریلیون بیش از 75 سال است. بلوک اعطای پزشکی به تنهایی می توانید ذخیره کنید $700 میلیارد دلار بیش از یک دهه. (مرتبط: نادیده گرفتن بدهی های ملی به معنی انبوه مزاحمت برای نسل های آینده)

پایان تهی دست بدهی توسط همه دولت حقوق بازنشستگی “تعریف شده سهم” مانند ایرا یا 401(k).

بیش از حد بسیاری از دولت حقوق بازنشستگی هستند و طرح Ponzi. آنها وعده امروز به فردا پرداخت — بزرگ حقوق بازنشستگی به کارمندانی که بازنشسته خواهد شد سال پس از سخاوتمندانه سیاستمداران بازنشسته شده اند و یا در گذشت. امروز دولت و دولت های محلی باید overpromised توسط $5.2 تریلیون.

اکثر آمریکایی ها کار در اقتصاد واقعی باید یک تعریف از سهم بازنشستگی مانند ایرا یا 401(k) که در آن شما با قرار دادن پول برای دوران بازنشستگی است و آن را تحت کنترل خود را و شما می دانید دقیقا چه مقدار وجود دارد. جدیدتر کارکنان فدرال در حال حاضر این گونه حقوق بازنشستگی. نظامی در حال حرکت به تعریف سهم و کشورهای مانند یوتا منتقل شده اند همه استخدام های جدید را به طور کامل تامین می شود کارگر-کنترل ایرا-مانند برنامه های بازنشستگی. بیش از این به پایان خواهد رسید تهی دست بدهی و بدهی و مالیات آنها ایجاد کنید.

نهایی سه اقدامات برای محدود کردن هزینه های دولت در حال تغییر در ساختار و فرهنگ از کنگره است.

 مدت محدود تصاحب

دردناک شوخی در سیاست است که در حالی که وجود احزاب سیاسی در امریکا وجود دارد که در واقع سه احزاب سیاسی در واشنگتن دی سی: جمهوری خواهان و دموکرات و تصاحب اعضاء از 24 خانه و تخصیص بودجه سنا (یا هزینه) های فرعی.

برای نگه داشتن خوب جمهوریخواهان از “breaking bad” وقت خود را در صرف کمیته باید محدود به شش سال. ما که در حال حاضر برای کمیته صندلی و آن تغییر کرده است کنگره برای بهتر.

حفظ و تقویت اختصاص بان

Earmarks هستند ارز از فساد در واشنگتن و پایتخت دولت.

کنگره داده می شود “earmarks” هدفمند هزینه های خاص برای منافع خود را در منطقه در بازگشت برای رای دادن به هزینه های عظیم صورتحساب. این بار “قانونی” رشوه خواری است که در حال حاضر ممنوع است. جای تعجب نیست که برخی از تصاحب می خواهید برای پایان دادن به این ممنوعیت.

بازگرداندن “ضد تخصیص بودجه” برای مبارزه با تخصیص بودجه کمیته

در نهایت ما می توانید از نو خلق کردن یک مدل موفق از, چگونه امریکا یک بار نگه داشته صرف (تا حدودی) در چک.

برای کمک به کاهش هزینه های دولت فدرال بنابراین ملت می تواند تمرکز بر پیروزی در جنگ جهانی دوم و پس از آن — ویرجینیا ایالت هری F. برد خواستار ایجاد “کمیته مشترک بر کاهش غیر ضروری مخارج دولت فدرال.” او به ریاست کمیته از سال 1941 به سال 1965.

این کمیته تا به حال 14 عضو: سه نفر از هر یک از مجلس نمایندگان و سنا تخصیص بودجه کمیته سه از خانه راه و وسیله کمیته و سه از کمیته امور مالی مجلس سنا. وجود هشت دموکرات و چهار جمهوری خواهان به دموکرات ها برگزار شد اکثریت در کنگره است. وزیر خزانه داری و مدیر دفتر بودجه و همچنین خدمت در آن است. این کمیته می تواند پیشنهاد کاهش بودجه و کنگره خواهد رای آنها.

کار پروژه های اجرایی (WPA) ملی جوانان و اداره غیر نظامی حفاظت سپاه بودند کوچک شده و پس از آن لغو کرد. اگر این برنامه ها به حال به پایان رسید در 1940s آنها امروز بود چند میلیارد دلار جاویدان و نيرومندي “استحقاق.”

از 1941-1945 کمیته پیشنهاداتی که منجر به پس انداز واقعی از $2.5 میلیارد دلار یا حدود 31 میلیارد دلار امروز. (کار کمیته هزینه تنها $45 میلیون. خوب نسبت.)

جوان بلند پروازانه کنگره و زنان امروز جذب به هزینه های کمیته به عنوان راه به “دوستان و مردم نفوذ” (و افزایش بودجه مبارزه انتخاباتی). ضد تخصیص بودجه را یکی دیگر از راه به شهرت و ثروت و بالاتر, دفتر: معرفی راه هایی برای اصلاحات دولت برای هزینه کمتر است. سال پس از سال است. (مرتبط: خانه عبور عظیم هزینه های بسته بندی در تلاش برای جلوگیری از خاموش شدن)

ما می تواند به توقف مارس به ورشکستگی و بیش از پرداخت مالیات. ما باید به. ما خواهد شد.

خبر خوب این است که ما موفقیت کوچک در گذشته که ما می توانیم ساخت. ما می توانید صبر کنید و پیاده سازی چنین اصلاحات پس از سقوط. و یا ما می توانید از هم اکنون اقدام به جلوگیری از یک بلندی ملی فاجعه است.

Grover Norquist است که رئیس جمهور از آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط DCNF در دسترس است بدون اتهام به هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا با صدور مجوز@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>