غیر دموکرات ها در آمریکا هستند در خطر’: Tucker Carlson انتقاد شدید اوباما ‘Appeasers’ برای عدم مبارزه با

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson تحویل یک استارک هشدار سهشنبه در مورد جهت این کشور اگر خواهان بودند تمایلی به ایستادن و مبارزه است.

“غیر دموکرات ها در آمریکا هستند در خطر” کارلسون گفت: به عنوان او باز خود را نشان می دهد با یک مونولوگ پرداختن به حزب دموکرات طرح — از اجازه می دهد مهاجران غیر قانونی برای رای دادن به بسته بندی دیوان عالی کشور — به منظور به دست گرفتن و نگه داشتن کنترل.

تماشا کنید:

بالاتر از chyron که به عنوان خوانده شده “خطرناک: رادیکال حزب دموکرات با قدرت نامحدود,” the Daily Caller مؤسسین به یاد می آورد او روز شنبه در مصاحبه با جمهوری خواه ایالت ایندیانا مایک براون او را متهم کرده بود که از “مصرف خود را نشانه” از رهبر اقلیت سنا چاک شومر به جای نمودار یک دوره است که نمی خواهد دیدار با تصویب خود را. (مربوط به: ‘, نگه, من می خواهم شما را به توضیح”: Tucker Carlson پرس مایک براون بر واجد شرایط ایمنی لایحه)

تماس براون “ضعیف” کارلسون افزود: “این یک مشکل است. در یک لحظه مثل این شديد و خطرناک و مشکل است. اگر آنها از دست دادن این خواهد بود عمیقی عواقب برای شما. افرادی که پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مطلقا هیچ تردیدی در مورد آن. شده است وجود دارد هرگز یک حزب سیاسی به عنوان رادیکال و به عنوان قهر به عنوان دموکرات ها در حال حاضر است.”

کارلسون در ادامه به چند لیست از چیزهایی که او انتظار می رود حزب دموکرات به انجام اگر آنها برنده در سال 2020 آغاز با دادن مهاجران غیر قانونی حق رای و تشویق بیشتر مهاجرت غیر قانونی — که او گفت را تضمین کند که “هیچ حزب جمهوری خواه خواهد همیشه برنده در سراسر کشور دوباره.” او همچنین با اشاره به پایان filibuster و بسته بندی دیوان عالی کشور است.

Screenshot/"Tucker Carlson Tonight"/Fox News

تصویر/”Tucker Carlson امشب”/فردا نیوز

“به اطراف نگاه کنید. شما یک ایده خوب از چه آینده. نقطه است و آن را نمی تواند روشن تر و غیر دموکرات ها در آمریکا هستند در خطر است. ما در حال رفتن به نیاز به کسی که با قدرت حاضر به آمدن به دفاع ما” کارلسون ادامه داد. “اینجا جایی است که مردم مانند مایک براون در آمده بود که در نقطه ای از شب گذشته مصاحبه — نه به تحقیر خاص سناتور, اما به یاد حزب جمهوری خواه است که ما تنها سپر. بله حزب جمهوریخواه ناقص و بدتر اگر چه آن است که اغلب این واقعیت باقی می ماند که ایران تنها نهاد هنوز باز برای بقیه از ما. به آمریکایی ها که می خواهند به زندگی می کنند که آنها فقط 15 سال پیش بی سر و صدا و مولد بدون اینکه مورد آزار و اذیت و harangued توسط دیوانه صالح خود را که معنی آنها آسیب برساند و آنها را انجام دهد.”

کارلسون در ادامه به توصیف برخی از چیزهایی که جمهوری خواهان نیاز به انجام کار برای دفاع از برابری حقوق زنان امریکا تحقق آن وعده colorblind شایسته سالاری و محافظت از آزادی بیان کاملا. (مرتبط: Tucker Carlson: شورش هستند ‘طراحی’ برای از بین بردن ‘سیستم ما از دولت و حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن)

شعار طبقه متوسط به عنوان هسته اصلی و آینده کشور کارلسون اضافه شده “و در عین حال هر دو طرف باید بی شرمانه آنها را رها. آنها هیچ ملی سخنگوی آنها هیچ لابی در واشنگتن است.”

“به جای بهبود زندگی خود را از رای دهندگان به حزب آنها را تغذیه یک رژیم غذایی مداوم من بی فکر نمادین پیروزی های حزبی ناخواسته مواد غذایی طراحی شده برای آنها را احساس می کنید حتی اگر آنها به زباله دور” کارلسون گفت: متهم هستهای از صرفا بازی بخشی از قهرمان است. “چه کسی اهمیت می دهد که چگونه بسیاری از بنغازی جلسات ما. ما قرار است به مراقبت از اما چرا باید کنیم ؟ چگونه پیتر Strzok پیام های متنی تبدیل شدن مهم تر از صرفه جویی در شغل های آمریکا از اتباع خارجی است که آنها را مصرف کنید ؟ آن دیوانگی است. ما سقوط آن در هر زمان.”

غم انگیزترین چیزی که از همه کارلسون معتقد بود تحقق بسیاری است که فرزندان خود را مجبور به کار سخت تر و کمتر از آنها. “رویای آمریکایی درگذشت خود را با نسل,” او گفت: “همه از این اتفاق دموکرات خندید چرا که آن را در خدمت منافع خود. جمهوری خواهان در واقع آن را نادیده گرفته است و نمی تواند ادامه دهد.”

مردم کارلسون به این نتیجه رسیدند که باید حزب را تغییر دهید. رای دهندگان را به روشنی در مورد آنچه آنها می خواستند از دولت و آنچه آنها می خواستند دولت را به اقامت در خارج از. خواستار ترین انتخاب جمهوری خواهان “appeasers,” کارلسون گفت که آنها نیاز به نشان داده شده است به صراحت آنچه را که مردم می خواستند.

“ما باید خود را برای رهبری و هنگامی که ما آنها را به دنبال خواهد داشت” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net