نویدا پلیس راه اندازی واتساپ شماره دعوت از پیشنهادات عمومی برای بهبود خدمات خود را

توسط PTI

نویدا: Noida پلیس راه اندازی کرده است اختصاص داده شده واتساپ شماره دعوت پیشنهادات از شهروندان برای بهبود خدمات خود را گفته است.

تعداد — 8800845816 — باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای پیام های متنی و تماس های تلفنی از پلیس درخواست عمومی آن را به عنوان نورد خدمات در روز پنج شنبه.

“مردم می توانند با استفاده از این خط تلفن به اطلاع پلیس در مورد مکان ها و نقاط گشت که در آن نیاز به بهبود و پیشنهادات دیگر مانند ترافیک مسائل همچنین” پلیس در بیانیه ای گفت: امید بازخورد کمک خواهد کرد بهبود خدمات است.

اما برای موقعیت های اضطراری به مردم باید ادامه با استفاده از 112 تعداد تنها, پلیس گفت:.

یک تیم از مقامات است تشکیل شده است که نظارت بر WhatsApp پیام ها و ارسال SMSes در این شماره و عمل بیشتر خواهد بود گرفته شده بر روی آن توجه کنند.

این اوتار پرادش دولت تا به حال در تاریخ 13 ژانویه تایید commissionerate پلیس سیستم برای Gautam Buddh نگر (نیدا) همراه با لکنو دو شهرستانها در این دولت به مانند یک سیستم است که به استقلال بیشتر به پلیس و امرانه قدرت.

در نهایت قدرت این نیرو نیز افزایش یافته و در حال حاضر در Noida پلیس بیش از 3,850 پرسنل و متعدد افسران IPS led توسط کمیساریای Alok Singh, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>