‘هیچ کس’ گرفتن پول من در حال حاضر’: جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می گویند که آنها در حال تغذیه با هاشمی متن دادن

  • این تلفن همراه از بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران تبدیل شده اند هولناک با شدت دقت پیام های متنی متهم آنها را ترک رئيس جمهور خود را اگر آنها نمی چنگال بیش از پول نقد به حزب جمهوری خواه قرار گرفتند.
  • “این دیوانه است. من نمی دانم اگر آن را یک کلاهبرداری و یا چه. هیچ کس گرفتن پول من در حال حاضر” Pennsylvanian تهمت حامی لایحه Supplee گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.
  • ملی جمهوری خواه کنگره علنا تمسخر برجسته pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسر سیاسی در توییتر خواست که این گروه برای جلوگیری از ارسال تحقیرآمیز متون به آن محافظه کار پایه.

تعداد فزاینده ای از مردم در داخل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار حمایت از پایه می گویند که آنها احساس توهین بیش از تهاجمی دادن-مانند پیام های متنی را دریافت می کنند از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی و گروه های جمهوری خواه به دنبال پول خود را.

مطالعات نشان داده اند که بیش از 90 درصد از پیام های متنی باز شده و خواندن در عرض سه دقیقه از فرستاده و آن را یک ابزار ارزشمند در زرادخانه حزب دموکرات و جمهوری خواه در کمپین برای انجام کمک رسانی خود را با هواداران است.

خواه دستگاه های اطراف تهمت انتخاب مجدد تلاش رفته یک گام بیشتر با قرار دادن این فناوری در مرکز آن استراتژی های دیجیتال با توجه به سیاست.

به عنوان یک نتیجه از تلفن های همراه بسیاری از خود اعلام کرد تهمت هواداران تبدیل شده اند هولناک با شدت دقت پیام های متنی از تلفن رایگان شماره متهم آنها را ترک رئيس جمهور خود را اگر آنها نمی چنگال بیش از پول نقد خود را به حزب جمهوری خواه قرار گرفتند.

“من قوی تهمت حامی, اما آنها مضحک” لیزا بنر گرجستان مبتنی بر مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. بنر گفت: رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی گاهی متون خود را چندین بار در روز درخواست برای پول است.

NRCC fundraising text sent to Excelsior Strategies Principal Consultant Christian Peck (Screenshot/Christian Peck)

NRCC جمع آوری کمک های متن ارسال شده به Excelsior استراتژی های اصلی مشاور مسیحی پک (Screenshot/مسیحی پک)

بنر گفت: برخی از متون او دریافت مدعی ارسال شود مغلوب ساختن پیشی جستن و پرسیدن اگر او می خواهد به صرف شام با او. دیگران فرستاده شده توسط کمپین accost او برای بودن در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اهدا کننده لیست, او گفت:.

“این باعث می شود من توهین,” بنر گفت. “این باعث می شود من احساس به عنوان اینکه او اهمیت جلوه پایگاه خود را که من و بسیاری از افراد دیگر که من می دانم و من نمی دانم کسی که این تجدید نظر به.”

بنر گفت: DCNF که او یک “قوی تهمت حامی” استفاده می شود که به کمک ماهانه به مبارزات انتخاباتی خود اما تا به حال توقف سهم او در تابستان 2019 پس از یک آسیب قرار داده و او را از کار.

اما حتی در درآمد کاهش می یابد, بنر, گفت که او در نظر گرفته ممکن است به تهمت کمپین اگر از آنها خواسته سادگی.

“اما این نوع از چیزهایی که اثر مخالف بر من باعث می شود من می خواهم به خودداری از من پول” بنر گفت. “اگر آنها گفت: همه چیز با احترام من قطعا آنها را به در نظر گرفتن راه بیشتر از این نوع تلخه ببخشید.”

Texts received by Trump campaign on July 31 and Aug. 1. (Screenshot/Andrew Kerr)

متون دریافت و با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1. (Screenshot/اندرو کر)

Pennsylvanian تهمت حامی و مشارکت کننده لایحه Supplee گفت که او شروع به دریافت قابل توجه سربازان ارتش در پیام های متنی از مغلوب ساختن پیشی جستن و کمپین ملی ایران گروه بعد از خیلی از کشور رفت و تحت مستند در بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Supplee گفت: قالب و فرکانس متون باعث می شود او فکر می کنم آنها می تواند کار scammers.

“من شما را پاسخ, ‘توقف’ و روز بعد من بیشتر متون از شماره های مختلف,” Supplee گفت: DCNF. “این دیوانه است. من نمی دانم اگر آن را یک کلاهبرداری و یا چه. هیچ کس گرفتن پول در حال حاضر.”

“برخی از پیام های بسیار تحت فشار,” Supplee گفت. “در طول COVID بسیاری از مردم در یک درآمد ثابت. آن را بسیار اندیشمندانه به رسیدن به قرار دادن فشار بیشتر بر مردم برای اهدای.” (مرتبط: Rep. لیز چنی درگیری با جهت اوباما در مبارزات انتخاباتی بازو)

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرکار استفاده از پیام های متنی در حال حاضر فرود آمد آن را در مشکل با تلفن همراه عمده ارائه دهندگان.

Anti-spam مانیتور به کار گرفته شده توسط AT&T, Verizon و T-Mobile به طور موقت مسدود تهمت کمپین قابلیت ارسال متون در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته پس از ارسال بیش از 1 میلیون میهنی با مضمون get-out-the-رای پیام با توجه به سیاست.

برخی از متون رفت فرستاده شد به افرادی که تا به حال داده نشده رضایت خود را برای دریافت پیام از مبارزات پیشرو شرکت تلفن همراه به ترس است که این متون می تواند نقض فدرال ضد robocall قوانین کسب و کار خودی گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: کسب و کار خودی که محدودیت موقت در کمپین توانایی برای ارسال پیام های متنی به هواداران بود “سرکوب سیاسی بیان. ساده و ساده است.”

‘رها نه خود رئیس جمهور’

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی و جمهوری خواه گروه حمایت خود را از انتخاب مجدد تلاش خطر تقلیل پایین-رای نظم و انضباط در ماه نوامبر توسط بارها و بارها سرزنش کردن خود هواداران با مهاجم متن پیام با توجه به زمان مشاور سیاسی مسیحی پک.

پک اجرا می شود که نیویورک-بر اساس سیاسی شرکت مشاوره Excelsior استراتژی گفت: DCNF که او را متوجه تعداد فزاینده ای از آنچه که او خواستار “شیشه های شکسته” مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان — نوع حامی که او می گوید “به معنای واقعی کلمه خزیدن در سراسر شیشه های شکسته به بازیگران یک رای برای نامزد خود” — گله مند آنلاین درباره سرعت از پیام های متنی متهم آنها را ترک و یا اجازه رئیس جمهور و آنها را پس از شور و شوق پشتیبانی می کند.

“مشکل این است که اطناب این تصور که پایه آنها اجازه پایین” پک گفت. “این است که واقعا یک پیام بد برای ایران پایه که احتمالا از زمان Obamacare لغو تلاش است احساس که آنها خود را بخشی و رهبری حزب به آنها اجازه دهید.”

پک برجسته ملی جمهوری خواه کنگره (NRCC) در ایران است که با پشتیبانی جمهوری خواهان در خانه بودن به خصوص تهاجمی در راه آن solicits بودجه از هواداران آن است.

“نگاهی به اطناب از این متن خاص,” پک گفت: با اشاره به پیام او را دریافت از NRCC در ماه جولای. “شما شکست خورده همه کلاه به شرایط منحصر به فرد خود را 5x بازی و بازگرداندن مغلوب ساختن پیشی جستن اکثریت. ما به شما یک شانس بیشتری برای تمام کلاه رها نه خود رئیس جمهور.”

“رئیس جمهور تهمت بی نظیر برخوردار از حمایت های جمهوری خواه پایه. او شعار تصویب رتبه بندی در ایران با بیش از 90 درصد” پک گفت. “پایه نیست رها جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

پک گفت: این بیمار توصیه برای NRCC به رویکرد حامیان آن با چنین زبان و اشاره کرد که او را دیده نظرسنجی ها نشان می دهد که روحانی در برنامه ریزی برای پس گرفتن خانه در ماه نوامبر شروع به لکنت زبان پیدا کردن.

“بیرون رفتن وجود دارد و سندبلاست پایه که ممکن است بهترین استراتژی” پک گفت.

ملی سناتوری جمهوری خواه Committee (NRSC) نیز به تصویب رسید یک اتهامی تن نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در پیام های متنی.

NRSC fundraising text sent to Excelsior Strategies Principal Consultant Christian Peck (Screenshot/Christian Peck)

NRSC جمع آوری کمک های متن ارسال شده به Excelsior استراتژی های اصلی مشاور مسیحی پک (Screenshot/مسیحی پک)

“ما به شما چند بار. شما موفق به ادعای 5X مطابقت. لطفا اجازه ندهید مغلوب ساختن پیشی جستن او از سنا متحدان پایین. آخرین شانس” بخوانید یکی NRSC, جمع آوری اعانه, متن پک دریافت در اواخر ماه جولای.

NRCC مسخره برجسته تهمت حامی که انتقاد از آن متون

با وجود grumblings در محافظه کار پایه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی و توافق گروه های دفاع از خود استفاده مکرر از پیام های متنی برای انجام کمک رسانی و جمع آوری کمک مالی.

این NRCC تا آنجا رفت که علنا مسخره یک Kurt Schlichter برجسته pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسر سیاسی که خواست برای متوقف کردن با تهاجمی متون.

“این متن مطرح $198,021 نسبت به انتخاب محافظه کاران به کنگره” به NRCC گفت: در پاسخ به Schlichter درخواست. “اما ما قطعا تصویب شکایت خود را به مدیر ما کارن.”

Supplee این Pennsylvanian تهمت حامی گفت: NRCC پاسخ به Schlichter را صدای جیر جیر است “فقط یکی دیگر از چیزی است که نوع نوبت من از حزب جمهوری خواه.”

“آن نامطلوبمان آن را ناامید کننده است,” او گفت:. “آنها به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد پسر کوچک. آنها فقط می خواهید برای دریافت در قدرت است.”

پک نیویورک مشاور سیاسی گفت: NRCC پاسخ بود “تن-ناشنوا” و افزود که $200,000 نبود بسیار چشمگیر جمع آوری کمک های حمل و نقل به خصوص با توجه به گروه های دموکراتیک همتای DCCC دارای 32 میلیون دلار پول نقد در دست استفاده بیش از NRCC.

“این چیزی است که رفتن به شما را به 218+ [صندلی] در خانه” پک گفت. “شما به من بگویید که شما مطرح $200,000 که متن ؟ که عالی اما شما بهتر بود جمع آوری پول بیشتر از آن و دوباره در چه هزینه ؟ اگر خود را از پایه شروع به احساس یک سطح از خشم است که امواج بیش از حد.”

این NRCC این NRSC و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازگشت نیست درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>