هیچ برندگان تنها بازنده: اجرای قانون افسران توافق قانونگذاران تصور کنید چه اتفاقی می افتد در جهان بدون پلیس

  • دو جانباز, افسران پلیس, Dennis Slocumb و وینسنت Vallelong استدلال می کنند که وجود دارد تنها بازنده در جهان بدون پلیس است. باندهای خیابانی و دزد را بیش از نقاط کشور که در آن هیچ نوع نظم و قانون وجود دارد که آنها می گویند.
  • در همین حال حزب جمهوری خواه سنسور. جاش هاولی و تد کروز باور “کارگر” آمریکایی ها خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر اگر فعالان سیاسی که در حمایت از لغو پلیس راه خود را.
  • بسیاری از فعالان را تحت فشار قرار دادند پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در پی جورج فلوید مرگ است. برخی می گویند شعار است یک تماس به reallocate بودجه به جای لغو پلیس همه با هم اما برخی می گویند آنها می خواهند به لغو نیروهای پلیس به طور کامل.

لغو پلیس به ایجاد یک جهان که در آن highwaymen, باندهای خیابانی و جنگ سالاران پر کردن خلاء که در آن یک افسر و یک بار ایستاده بود و با توجه به دو جانباز مأموران اجرای قانون و چندین توافق قانونگذاران.

“من نمی بینیم وجود دارد که هر برندگان و بازندگان احتمالا در آینده نسل از کودکان و بچه های خود را و چگونه زندگی خواهد بود برای آنها را در حال رشد”Sergeants خیرخواه انجمن نیویورک معاون رئیس جمهور وینسنت Vallelong یک زمان طولانی جانباز از اداره پلیس شهر نیویورک گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

بسیاری از فعالان را تحت فشار قرار دادند پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در طول تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه پس از یک افسر پلیس kneeled پایین در گردن او برای نزدیک به 10 دقیقه فیلم از این حادثه نشان می دهد. افسر درک چوین شد بلافاصله از کار اخراج شدند پس از این حادثه و چهره های قتل درجه دوم و طرح اتهامات. (مربوط: Debate با شدت گرفتن در پلیس اصلاحات نقش پلیس اتحادیه های کارگری در پی فلوید مرگ)

تظاهرات kickstarted یک حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت اما معنای دقیق این عبارت روشن نیست.

بسیاری از فعالان حفظ که آنها لزوما علاقه مند به لغو اجرای قانون زمانی که آنها تماس بگیرید برای defunding پلیس.

“شعار ممکن است گمراه کننده بدون تفسیر” Sharpton گفت: در MSNBC را “صبح جو” 8 ژوئن. “من فکر نمی کنم هر کسی دیگر از حد افراط می گویند ما نمی خواهیم هر نوع پلیس در همه,” او گفت:.

به بسیاری از پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس به معنی برش اجرای قانون بودجه و هدایت منابع مالی به سمت برنامه های اجتماعی و یا یک شکل از پلیس جامعه که نیاز به یک تمایل به در آغوش یک فرم جایگزین امنیت عمومی.

“خیلی از پلیس در حال حاضر تولید شده است و به سمت کارگردانی کیفیت زندگی مسائل بی خانمانی اعتياد به مواد مخدر و خشونت” Black Lives Matter بنیانگذاران Alicia Garza گفت: در 7 ژوئن مصاحبه با ان بی سی.

“آنچه ما نیاز به افزایش بودجه برای مسکن ما نیاز به افزایش بودجه برای آموزش و پرورش ما نیاز به افزایش بودجه برای کیفیت زندگی جوامع هستند که بیش از ای اداره و بیش از surveilled,” Garza اضافه شده است.

برخی از فعالان از سوی دیگر استدلال کرده اند که لغو پلیس این است که بهترین و تنها راه حل است.

“من شده است به دفاع از لغو پلیس برای سال” Mariame Kaba, ضد جرم فعال است که سر مردمی گروه به نام پروژه نیا نوشت: در ژوئن 12, سرمقاله, برای نیویورک تایمز.

“بدون در نظر گرفتن نظر خود را در نیروی پلیس — آیا شما می خواهید برای خلاص شدن از پلیس و یا به سادگی به آنها را کمتر خشونت آمیز — در اینجا یک فوری و تقاضا: همه ما می توانیم: کاهش تعداد پلیس به نصف و کاهش بودجه خود را در نیم. کمتر از افسران پلیس برابر فرصت کمتری برای آنها ، و کشتن مردم” کابا نوشت.

حدود 64 درصد از آمریکایی ها مخالف defunding پلیس با توجه به ABC News نظرسنجی منتشر شده در ژوئن 12.

WASHINGTON, DC - JUNE 08: People walk down 16th street after “Defund The Police” was painted on the street near the White House on June 08, 2020 in Washington, DC. After days of protests in DC over the death of George Floyd, DC Mayor Muriel Bowser has renamed that section of 16th street "Black Lives Matter Plaza". (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

واشنگتن, DC – ژوئن 08: مردم راه رفتن پایین خیابان 16 بعد از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

کابا را گوش خراش موقعیت ایجاد کرده است بیش از حد سر و صدا و پریشان از متوسط بیشتر صدای در بحث با توجه به Vallelong.

Vallelong که به نام و چه به فلوید “نفرت انگیز” گفت: تغییر سیاست مورد نیاز است که آدرس خشونت پلیس در حالی که همچنین با توجه به این پلیس نقش در جامعه است.

آمریکایی ها می توانید انتظار برای دیدن این نوع هرج و مرج در حال حاضر اتفاق می افتد در سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) در مقیاس گسترده ای گفت: Vallelong با اشاره به محله کوچک در سیاتل همچنین به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل را اشغال کردند.

“برخی از مردم در زمان قانون را به دست خود (در سیاتل) و کلانتر و یا یک warlord,” Vallelong گفت: با اشاره به گزارش یک رهبر قوی در CHAZ. “شما می خواهم که جناح های مختلف. در واقع باندهای که جوانه همه جا و بیش برخی از مناطق … مردم خواهد بود متزلزل پایین.”

Vallelong گفت: “اگر آنها فکر می کنم پلیس بد هستند حالا تصور کنید که فساد و افراد در حال مرگ و نقض حقوق مدنی آنها را اگر شما خلاص شدن از پلیس به عنوان یک کل است.”

یکی دیگر از کهنه افسر ابراز احساسات مشابه.

“شکارچیان خواهد بلعیدن طعمه و هنگامی که طعمه رفته و سپس آنها را ببلعند یکدیگر” دنیس Slocumb معاون رئیس جمهور سابق از اتحادیه بین المللی پلیس انجمن گفت: DCNF. او 32 سال کهنه لس آنجلس کلانتر.

“اگر آنها می خواهند به بهبود ادارات پلیس و بنابراین ما — پس از آن جذب بهترین افراد” Slocumb گفت. ممنوعیت پلیس این است که مانند یک “صحنه ای از یک فیلم Blade Runner یا چیزی,” او اضافه شده است.

“اگر شما نمی خواهید به پلیس را در محله خود را, سپس شما بهتر است به استفاده کلاهبرداران بودن وجود دارد Slocumb گفت: قبل از اشاره کرد: “ما می خواهیم برای حل این مشکل از افسران پلیس بدرفتار تا آنجا که هر کسی.” افسر پلیس درگیر در Floyd مرگ هرگز شده است باید یک افسر او اضافه شده است.

ATLANTA, GA - JUNE 14: People walk past an electronic sign with an image of George Floyd near Centennial Olympic Park on June 14, 2020 in Atlanta, Georgia. Rayshard Brooks, 27, was shot and killed on June 12th by police in a struggle following a field sobriety test at the Wendy's. (Photo by Dustin Chambers/Getty Images)

ATLANTA, GA – ژوئن 14: مردم در گذشته راه رفتن الکترونیکی ثبت نام با یک تصویر از جورج فلوید (عکس داستین اتاق/گتی ایماژ)

عدم اجرای قانون می تواند منجر به استخدام های امنیتی خصوصی مجریان برای محافظت از اموال, اما به احتمال زیاد نمی خواهد همه چیز را امن تر با توجه به Vallelong. “استخدام خصوصی نگهبانان مسلح هنگامی که شما در حال مسلح با بیشتر تسلیحات از افرادی که در حال آمدن به هر آنچه در آن است از شما,” او گفت:. “هنوز هم نمی کند که شما امن است.”

دموکراتیک لس آنجلس رئیس شورای شهر Nury مارتینز مواجه انتقاد به تازگی برای استفاده از افسران پلیس به امنیت بیش از دو ماه گذشته در حالی که فراخوانی برای این بخش بود defunded طیف اخبار 1 در ابتدا گزارش 9 ژوئن.

هاولی میسوری جمهوریخواه ارائه شده به طور مشابه تلخ چشم انداز به عنوان Vallelong در ژوئن 12 ملی نقد و بررسی آنلاین op-ed.

“دیوید Dorn مرگ غم انگیز یک استارک یادآوری است که هزینه های این رادیکالیسم خواهد بود برن نه با بسیاری از نخبگان که مدافع آن توسط طبقه کارگر از همه نژادها — هر دو کسانی که بیشتر در معرض جرم و جنایت و کسانی که کارکنان ما نیروهای پلیس و حفاظت از محله” هالی اشاره کرد.

هالی با اشاره به مرگ از بازنشسته لوئیس پلیس سروان. دیوید Dorn کشته شد تلاش برای محافظت از یک دوست تماس با فروشگاه به عنوان تظاهر تبار در این شهر است.

“حقیقت این است که آمریکایی نخبگان نمی ترس از جرم و جنایت خشونت آمیز از آنجا که به طور فزاینده آنها نمی برخورد آن” سناتور اضافه شده است. “به جای بالا-جرم و جنایت محله های امن و قابل سکونت برای افرادی که در آنجا زندگی شهری و نخبگان تخریب آنها قرار داده و لوکس بالا افزایش می یابد برای طبقه فوقانی است. و از ایمنی های لوکس و قشنگ, ورودي شگفت انگيز پلیس می شود یک مفهوم انتزاعی.”

هالی را جمهوری خواه همکار دیابت تد کروز پیشنهاد جوامع اقلیت ایستاده به از دست دادن بیشتر اگر حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس موفق است. “تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس رادیکال از لمس و خطرناک است. افرادی که اغلب به از دست دادن توسط defunded ادارات پلیس هستند و جوامع که به آنها نیاز دارید بیشتر” تگزاس جمهوری خواه گفت: در 10 ژوئن صدای جیر جیر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im