هیچ قطار به غرب بنگال تا 26 ماه مه در نظر cyclone Amphan: دبیر کل می گوید راه آهن مدیره

توسط PTI

کلکته: West Bengal وزیر Mamata بانرجی خواسته است وزارت راه آهن به ارسال Shramik قطار ویژه به دولت تا 26 ماه مه در نظر Cyclone Amphan.

نامه ای از بنگال دبیر کل Rajiva سینها به رئیس هیئت مدیره راه آهن VK Yadav مورخ 22 مه اعلام کرد که دولت بوده است به شدت تحت تاثیر توسط Super Cyclone Amphan در مارس 20-21 که باعث آسیب گسترده به زیرساخت ها است.

“به عنوان دولت های منطقه درگیر هستند در امداد رسانی و توانبخشی آثار آن ممکن نخواهد بود برای دریافت قطار ویژه برای چند روز آینده. از این رو درخواست شده است که هیچ قطار باید به ایمیل West Bengal تا 26 مه” در این نامه از دولت بنگال گفته است.

حداقل 86 نفر در غرب بنگال فوت کرده اند با توجه به طوفان Amphan. با زندگی عادی پرتاب از چرخ دنده ها توسط این منطقه در بدترین آب و هوا فاجعه مقامات شده اند تقلا برای بازگرداندن حالت عادی. بنگال غربی دریافت کرده است که حداقل تعداد Shramik قطار ویژه پس از این سرویس شروع به کشتی کارگران مهاجر در بازگشت به خانه در میان coronavirus-مجبور مستند.

در واقع صفحه اصلی وزیر آمیت شاه در نامه ای به حال ادعا شده که بنگال بود آن اجازه می دهد نه مهاجران به بازگشت. بعد از آن تصمیم گرفته شد که رضایت مقصد دولت بود و نه نیاز به کار این قطار.

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

پس از آن راه آهن وزیر Piyush Goyal بیش از حد به دادگاه تجدید نظر به West Bengal دولت اجازه می دهد تا مهاجر قطار ویژه به دولت است. تا کنون بیش از 2000 Shramik قطار ویژه شده اند اداره می شود از تاریخ 1 مه گذر گاه بیش از 31 لاخ کارگران مهاجر. حدود 35 قطار باید خاتمه داده شود با در بنگال تا کنون.

Lakhs از مردم ارائه شد بی خانمان به عنوان طوفان Amphan قطع راه تخریب را از طریق نیم دوجین ولسوالی دولت در چهارشنبه مسطح خانه های ریشه کنی هزاران نفر از درختان و swamping مناطق کم ارتفاع.

به گفته منابع رسمی حدود 1.5 کرور مردم از دولت شده است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و بیش از 10 لاخ خانه های تخریب شده ناشی از طوفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de