هیچ کمبود ملزومات نمی توسل به ترس و وحشت-خرید: اتحادیه وزیر Javadekar

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: با هند رفتن به کامل مستند برای سه هفته از جمعه به کنترل گسترش coronavirus این مرکز به دنبال کاستن اضطراب در حدود 80 کرور افراد ثبت نام شده با جیره مغازه ها با افزایش ماهانه سهمیه یارانه foodgrains 2 کیلوگرم در هر یک از 5 کیلوگرم به 7 کیلوگرم است.

“فقیر و آسیب پذیر بخش نیاز به حمایت. این مرکز تصمیم گرفته است که 80 کرور مردم را تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند” گفت: اتحادیه وزیر Prakash Javdekar گفت: پس از اتحادیه کابینه جلسه.

در میان گزارش از وحشت خرید اتحادیه وزارت خانه خواسته همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به تبلیغات گسترده ای به این واقعیت است که این کشور دارای منابع کافی از همه کالاهای ضروری در حالی که مهار گسترش شایعات.

همچنین به عنوان خوانده شده| مرکز می پرسد متحده UTs برای جلوگیری از شایعات در کمبود مواد غذایی در میان coronavirus مستند

آن را نیز صادر دقیق مشاوره در راه اندازی round-the-clock اتاق کنترل و کمک به ارائه دهندگان کالاهای اساسی و خدمات از جمله در اینتر-در سطح دولت است. این پیشنهاد یک روش عملیاتی استاندارد برای تسهیل آنها با انتصاب گره افسران در درون مرزهای دولتی و صدور فضایی می گذرد/e-عبور می کند.

در یک نامه جداگانه این وزارت خانه گفت: خواست متحده/UTs به گرفتن گام های لازم برای کشتزارهای که تمام ملزومات مانند مواد غذایی و پزشکی و مدنی تامین و دیگر خدمات ضروری خواهد بود نگهداری می شود.

در یکی دیگر از مشاوره به سازمان های امنیتی خصوصی وزارت خواست آنها را به اتخاذ یک رویکرد انسانی در طول مستند و نه گونی, کارکنان و یا قطع حقوق. وزارت خواست آژانس برای نشان دادن همدلی با نیروی کار خود را.

همچنین به عنوان خوانده شده| Coronavirus مستند: مرکز می پرسد خصوصی و سازمان های امنیتی به اخراج کارکنان

“این زمان به صورت خصوصی در صنعت امنیت را به اتخاذ یک رویکرد انسانی و حفاظت از آن کارگران و کارکنان از lay-offs” آن گفت:. در طول تصویری تعامل با ساکنان بنارس PM نارندرا مودی هشدار داد اقدام علیه کسانی که بدرفتاری با کارکنان خط مقدم مبارزه با ویروس.

اگر کسی اهداف و پزشکان و پرستاران و تمام کسانی که ارائه خدمات خود را در طول این بحران پس از آن هزینه خواهد شد و آنها را از صمیم قلب مودی افزود کسانی که در کت سفید هستند خدا را تجسم.

IAS افسر منصوب به عنوان گره افسر

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal منصوب ارشد IAS افسر Vivek Pandey به عنوان گره افسر برای اطمینان از بدون مانع بهره برداری از خدمات تجارت الکترونیکی برای تحویل اقلام ضروری در شهر

مودی پوتین تبادل نظر

پیش از G20 اضطراری اجلاس ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و PM نارندرا برگزار شد یک مکالمه تلفنی که در طی آن آنها رد و بدل انداز در بیماری همه گیر کوروناویروس

بنگلور ترافیک عبور

بنگلور پلیس موضوع را دو نوع می گذرد — یکی برای افراد و دیگری برای وسایل نقلیه — برای افراد و وسایل نقلیه است که اجازه خواهد داشت به حرکت

G-20 مجازی اجلاس امروز

پادشاه عربستان سعودی سلمان را یک صندلی G20 اضطراری مجازی اجلاس COVID-19 روز پنج شنبه. این ایده مطرح شد نخست وزیر نارندرا مودی زمانی که او به این نتیجه سارک ویدئو کنفرانس با عربستان ولیعهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im