هیچ حس در افزایش بنزین و دیزل قیمت زمانی که اقتصاد در قتلگاه رول آنها را به عقب: سونیا می گوید دولت

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: گرفتن یک تطبیق در دولت, کنگره, رئیس سونیا گاندی سهشنبه سوال نارندرا نخست وزیر بر افزایش قیمت بنزین و دیزل که تاثیر اقتصادی Covid-19 منجر شده در مقیاس بزرگ بیکاری و ویران کسب و کار.

در نامه ای به ساعت گاندی گفت که او عمیقا مضطرب است که در این بسیار دشوار دولت گرفته شده حساس تصمیم به افزایش قیمت بنزین و دیزل در کمتر از ده نوبت جداگانه.

“دولت به دنبال کسب درآمد اضافی از حدود Rs. 2,60,000 کرور توسط این بیمار توصیه افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش می دهد و در بنزین و دیزل. به عنوان آن است که مردم در سراسر هیئت مدیره روبرو هستند غیر قابل تصور سختی ها چه می گویند گسترده ترس و ناامنی. این افزایش قیمت, بئب مردم ما با بار اضافی این قدر عظیم است که نه توجیه و نه مناسب,” او گفت:.

تاکید بر اینکه این وظیفه و مسئولیت دولت برای کاهش درد و رنج قرار نیست مردم را به هنوز هم بیشتر مشکلات او در ادامه گفت: “من هیچ منطق در, چرا دولت حتی در نظر گرفتن چنین افزایش قیمت در زمانی که تاثیر اقتصادی Covid-19 است, محروم و میلیون ها شغل و امرار معاش ویرانگر کسب و کار بزرگ و کوچک به سرعت در حال فرسایش درآمد طبقه متوسط و حتی به عنوان کشاورزان در حال مبارزه برای ایجاد محصول برای Kharif فصل است.”

“با توجه به این که قیمت جهانی نفت خام کاهش یافته تقریبی 9 درصد در طول هفته گذشته دولت در حال انجام هیچ چیز کوتاه از احتکار کردن مردم خود را – هنگامی که آنها را به پایین و خارج. آن است که یک ماده از رکورد است که با وجود پایین تاریخی قیمت نفت بیش از شش سال گذشته خود را دولت درآمد شده است انبوه و غنی تجمعی افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل در دوازده مناسبت های مختلف (توسط اضافی تومان 23.78 هر لیتر بنزین و Rs 28.37 در دیزل),” او اضافه شده است.

گاندی گفت که این ترجمه را به یک 258 درصد افزایش در مالیات غیر مستقیم در بنزین و 820 درصد افزایش در مالیات غیر مستقیم از وظیفه در دیزل بازده در این شش سال متناوب تومان. 18,00,000 کرور از مالیات غیر مستقیم مجموعه در بنزین و دیزل به تنهایی.

“اگر تا کنون وجود دارد هرگز یک زمان برای استقرار این منابع در خدمت مردم است ، من مصرانه از شما را به عقب را افزایش می دهد و این انتقال سود از قیمت نفت پایین به طور مستقیم به شهروندان این کشور است. اگر شما می خواهید آنها را به ‘متکی به خود” و سپس محل انجام و بندهای مالی در توانایی خود را به حرکت به جلو,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de