هیچ بخش از جامعه را می توان در سمت چپ و رحمت coronavirus: COAS Bajwa

نخست وزیر عمران خان صندلی نشست کمیته هماهنگی ملی در COVID-19 در اسلام آباد در روز چهارشنبه. — PID

راولپندی: رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa روز چهارشنبه گفت که هیچ بخش از جامعه می تواند در سمت چپ رحمت از coronavirus به عنوان کشور آلوده تلفات پیشی 2000.

با توجه به بیانیه ای توسط اینتر-خدمات روابط عمومی Gen Bajwa اظهارات به دنبال یک جلسه توجیهی ویژه در ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) به ریاست نخست وزیر عمران خان و با حضور های مختلف نمایندگان دولت.

این انجمن نیز با همتایان اروپایی خود در مورد این کشور آخرین مهار تلاش و اجرای اقدامات انجام شده در برابر COVID-19 و سراسر کشور استقرار سربازان در کمک مدنی دولت.

ژنرال Bajwa, با توجه به بیانیه ای گفت که تمام اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی عمومی در حال گرفته شد و قول داد به “ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت” برای امنیت مردم پاکستان در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس .

“سربازان بر روی زمین باید در رسیدن به شهروندان در هر گوشه و گوشه ای از پاکستان نه تنها به حفاظت از آنها در برابر این بیماری همه گیر بلکه برای آوردن آسایش در این ساعت از پریشانی” تاکید فرمانده ارتش.

“تنها از طریق منسجم ملی تلاش ما می توانید آدرس تمام آسیب پذیری های قبل از آنها تبدیل به تهدید. اقدامات برنامه ریزی شده اگر اجرا شده به موقع به کمک ایمنی و رفاه هر پاکستان و جامعه” گفت: ژنرال Bajwa.

او به نام این کشور به “ظهور با هم” کنار گذاشته تفاوت از “طبقه و رنگ و عقیده و دین” و مبارزه به عنوان یک ملت است.

“کار در دست دلهره آور است اما ما باید غلبه بر شرایط سخت و دشوار قبل از. این بار چالش کاملا متفاوت است. نیروهای مسلح ایستاده شانه به شانه با ملت به گارد مرزی بین مردم و COVID-19” او گفت:.

این NCOC است که در خدمت به عنوان یک هسته به صورت یک پنجره عمل به بیان تلاشهای ملی در برابر COVID-19 — بهینه سازی تصمیم گیری آگاهانه و اطمینان از اجرای تصمیمات ملی و امنیت ملی (NSC) و کمیته ملی هماهنگی( NCC).

“فرمانده ارتش دفاع هوایی فرماندهی سپهبد Hamood-Uz-Zaman Khan تعیین شده به عنوان فرمانده هماهنگ کننده NCOC” بیانیه بخوانید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>