دهلی نو روز دوشنبه با رد پیشنهاد توسط وزیر کشور آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای میانجیگری در مسئله کشمیر بین هند و پاکستان, تلفظ است که این موضوع تنها بحث دوطرفه گزارش ژئونیوز.

اشاره به این حادثه تلخ که در چهار روز سفر به پاکستان در هفته گذشته گفت: در اسلام آباد بود که او “آماده برای کمک به اگر هر دو کشور موافقت خود را برای میانجیگری”. دبیر کل ساخته شده این بیانیه قبل از حضور در یک کنفرانس پناهندگان افغان در اسلام آباد است.

این موضوع [جامو و کشمیر] است که نیاز به خطاب است که از تعطیلات سرزمین به طور غیر قانونی اشغال شده توسط یک کشور دیگر Raveesh کومار, سخنگوی هند در امور خارجی وزارت به رسانه ها گفت در واکنش به این بیانیه از سازمان ملل متحد شد.

“مسائل بیشتر اگر هر گونه خواهد بود مورد بحث دو طرفه. هیچ نقش و یا دامنه را برای شخص ثالث وساطت” سخنگوی اشاره کرد. این سخنگو همچنین اعلام کرد که این کشور امیدوار امنیت سازمان ملل متحد-به طور کلی نیز درخواست پاکستان را معتبر اقدام علیه ترور.

دبیر کل سازمان ملل همچنین انتظار می رود به دیدار Kartarpur Gurdwara به دیدن زائر راهرو که او را توصیف به عنوان یک “آزمایش منحصر به فرد در مرزی روابط” در طول اقامت خود در کشور است.

اظهار نظر در کشمیر مستند در هفته گذشته اشاره به این حادثه تلخ تا به حال با ابراز نگرانی عمیق و پیشنهاد کرد دو کشور برای “de-تشدید هم از نظر نظامی و شفاهی” برای حفاظت از صلح است.

با توجه به انتشار امنیت عمومی ارائه کرده است میانجیگری در کشمیر چندین بار در سالهای اخیر به ویژه در ماه اوت سال 2019 زمانی که دولت هند برای لغو ماده 370 قانون اساسی آن و محدودیت های تحمیل شده در جامو و کشمیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین ارائه به واسطه است بازدید از هند هفته آینده. اگر چه دولت هند دارای سابقه رد میانجی گری خاص ملامت از شورای امنیت سازمان ملل ممکن است ساخته شده است برای ارسال یک پیام برای ما رئیس جمهور پیش از سفر هند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im